Cenega wyda w Polsce wszystkie edycje gry "Tomb Raider"

Informacja nadesłana: Cenega Poland / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cenega+wyda+w+Polsce+wszystkie+edycje+gry+%22Tomb+Raider%22-90715
Cenega poinformowała właśnie, że gra "Tomb Raider" trafiła do ich planu wydawniczego. Tytuł zostanie przez nich wydany na Playstation3, Xbox360 oraz komputery osobiste. Po raz pierwszy w historii serii gra otrzyma polski dubbing, na wszystkie wymienione platformy. "Tomb Raider" zostanie wydany w trzech edycjach: standardowej, limitowanej Survival Edition oraz Collector’s Edition.

Na poniższych obrazkach możecie zobaczyć zawartość edycji limitowanej jak i kolekcjonerskiej.
 


"Tomb Raider" przedstawia brutalną, pełną adrenaliny opowieść o początkach Lary Croft i jej przemiany z przestraszonej, młodej kobiety, w zahartowanego poszukiwacza przygód. Uzbrojona jedynie w instynkt, zostaje wystawiona na próbę wytrzymałości przekraczającą granice ludzkich możliwości.

Wydany po raz pierwszy w 1996 roku, Tomb Raider od początku okazał się rewolucją. Wyróżniając się grafiką, sposobem rozgrywki i opowieścią na tle innych gier, tytuł ten zmienił na zawsze sposób, w jaki postrzegano i tworzono gry wideo. Na pierwszej linii tego ataku gier komputerowych na świat showbiznesu znalazła się postać Lary Croft. Bohaterka serii szybko stała się najbardziej rozpoznawalną i wielbioną heroiną branży. Dziś, po sprzedaniu ponad 30 milionów egzemplarzy gier z serii, po zawojowaniu Hollywood, książek, zabawek, rynku pism i reklam, Tomb Raider powraca, by przedstawić początek tej wspaniałej historii.