Chris Gauthier nie żyje. Aktor z "Dawno, dawno temu" miał 48 lat

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Chris+Gauthier+nie+%C5%BCyje.+Aktor+z+%22Dawno%2C+dawno+temu%22+mia%C5%82+48+lat-154302
Chris Gauthier nie żyje. Aktor z "Dawno, dawno temu" miał 48 lat
źródło: Getty Images
autor: Andrew Chin
Nie żyje kanadyjski aktor Chris Gauthier. Miał 48 lat. Informację o jego śmierci podała agencja. W oficjalnym komunikacie podano, że zmarł w wyniku krótkiej, niesprecyzowanej choroby.

"Dawno, dawno temu", "Nie z tego świata" - skąd znamy Chrisa Gauthiera?Chris Gauthier pracował jako aktor od ćwierć wieku. Pozostawał aktywny do samego końca. Dwa projekty z jego udziałem wciąż czekają na premierę.

Aktora znacie z licznych seriali telewizyjnych. Miał szczęście grać w największych hitach małego ekranu. Najważniejsze jego role to Vincent z serialu "Eureka", William Smee z "Dawno, dawno temu", Randy Pope z "Joe Pickett". Pojawiał się także w takich serialach jak: "Nie z tego świata", "Świry" czy "Seria niefortunnych zdarzeń".

Ma też na swoim koncie wiele ról filmowych. Udało mu się zagrać w takich produkcjach jak: "Freddy kontra Jason", "Efekt motyla 2" i "Watchmen. Strażnicy". W ostatnich latach dołączył do stacji Hallmark i pojawił się w kilku ich świątecznych produkcjach, w tym w dwóch częściach filmu "Bożonarodzeniowy dom".

Zwiastun filmu "Bożonarodzeniowy dom"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones