Co po "After 4"? "After 5". To nie koniec serii

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Co+po+%22After+4%22+%22After+5%22.+To+nie+koniec+serii-147534
Co po "After 4"? "After 5". To nie koniec serii
źródło: Materiały prasowe
Seria "After" nie skończy się na czwartej części, "After 4. Bez siebie nie przetrwamy". Gwiazdor serii, wcielający się w postać Hardina Hero Fiennes Tiffin ujawnił właśnie, że piąta część będzie nosiła tytuł "After Everything". Co więcej, film został już nakręcony.

Hero Fiennes Tiffin zapowiada "After Everything"Hero Fiennes Tiffin zdradził sekret nowej części w materiale wideo opublikowanym na oficjalnym Instagramie serii "After". Jestem podekscytowany, mogąc wreszcie podzielić się z Wami wielką wiadomością, powiedział aktor. Właśnie skończyliśmy zdjęcia do piątego filmu z cyklu "After". Nie mogę Wam jeszcze zdradzić za wiele, ale mogę powiedzieć, że nosi on tytuł "After Everything". Nie mogę się doczekać, kiedy go zobaczycie.

Nie wiadomo, czy seria zatrzyma się na piątym filmie. "After" pozostaje bowiem dochodową marką. Pierwszy film zarobił 69 milionów dolarów przy budżecie 14 milionów. Dwie kolejne części mimo ograniczonej pandemia dystrybucji również przyniosły zyski.


W zeszłym roku mówiło się o tym, że w przygotowaniu jest prequel serii, który opowie o Hardinie (Tiffin), oraz sequel o dzieciach Hardina i Tessy (Josephine Langford) - na razie nie ujawniono, czy właśnie tym filmem będzie "After Everything". Wygląda jednak na to, że będzie to pierwsza część nie oparta na książce Anny Todd. Obecnie nie znamy też daty premiery "After Everything", ale skoro praca na planie dobiegła już końca, można bezpiecznie założyć, że film trafi do kin w przyszłym roku.

O czym opowiada "After"?W pierwszej części serii "After" pilna uczennica i oddana córka Tessa Young (Josephine Langford) zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta (Hero Fiennes Tiffin). W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo… szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.


Dotychczas powstały cztery części serii, "After" (2019), "After 2" (2020), "After. Ocal mnie" (2021) oraz "After 4. Bez siebie nie przetrwamy" (2022).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones