Johnny Depp ma problem. Aktorka przypomina jego chamskie zachowanie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+Johnny+Depp+wrzeszcza%C5%82+na+aktork%C4%99+na+planie+filmu+%22Blow%22-154671
Johnny Depp ma problem. Aktorka przypomina jego chamskie zachowanie
źródło: Getty Images
autor: Kevin Dietsch
Fani Johnny'ego Deppa znów się denerwują. A wszystko przez sprawę sprzed ćwierć wieku. Co tak naprawdę stało się na planie filmu "Blow".

Lola Glaudini wspomina pracę ze Deppem. Nie są to miłe wspomnieniaNowe problemy Deppa związane są z aktorką Lolą Glaudini. Niedawno pojawiła się w podcaście "Powerful Truth Angels", w którym opisała swój pierwszy dzień na planie filmu "Blow".

Jak wspomina, była to jej pierwsza rola w produkcji dużego hollywoodzkiego studia. Wcześniej pracowała tylko przy filmach niezależnych.

GettyImages-1184518201.jpg Getty Images © Bobby Bank


Przed jedną ze scen podszedł do niej reżyser Ted Demme i poprosił ją o to, by w pewnym momencie w czasie wypowiedzi Deppa zaczęła się śmiać. I tak też zrobiła. Kiedy skończono nagrywać, Depp wściekł się, podszedł do niej i zaczął na nią wrzeszczeć i ją wyzywać, dlaczego psuje mu kwestię i kim jest, by się śmiać.

Glaudini, która była fanką aktora, była przerażona. Wspomina, że całą uwagę skupiła na tym, by się nie rozpłakać. Aktorka przyznaje też, że reżyser nie zainterweniował i w ogóle jej za zaistniałą sytuację nie przeprosił.

Przedstawiciele Deppa wydali oświadczenie, w którym zaprzeczają wspomnieniom Glaudini:

Johnny zawsze na pierwszym miejscu stawiał dobrą współpracę z obsadą i ekipą. Te wspomnienia drastycznie różnią się od tego, jak pracę na planie filmu wspominają inne osoby.

Zwiastun filmu "Blow"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones