Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/David+S.+Goyer+nie+nakr%C4%99ci+filmu+o+He-Manie-126939

David S. Goyer nie nakręci filmu o He-Manie

  • Variety
  • autor: mp
  • Filmy
Widowisko "Masters of the Universe" znów traci reżysera. Jednak ta wiadomość wielu fanów ucieszy. W ubiegłym roku Sony Pictures zaangażowało bowiem na to stanowisko Davida S. Goyera, który wśród widzów nie cieszy się najlepszą opinią.

he-man.jpg


Goyer jest jednym z producentów widowiska i przygotował najnowszą wersję scenariusza. Tekst w Sony spodobał się tak bardzo, że postanowiono powierzyć mu funkcję reżysera. Goyer jednak musiał z niej zrezygnować ze względu na prace nad "Foundation", czyli serialową ekranizacją "Fundacji" Asimova.

Sony liczy na to, że szybko znajdzie nowego reżysera i że prace uda się rozpocząć bez większej zwłoki. Studio nie chce bowiem zmieniać daty premiery. Widowisko ma wejść do amerykańskich kin 18 grudnia 2019 roku.

Podstawą filmu jest animacja "He-Man i Władcy Wszechświata", która powstała w 1983 roku. Jej bohaterem był Adam, książę Eternii, który dzięki magicznym mocom zamku Posępny Czerep przeistacza się w superwojownika - He-Mana. Swoje unikalne moce wykorzystuje w walce z odwiecznym wrogiem - Szkieletorem.

zobacz też: