FOTO: Fantastyczne plakaty "Jupiter: Intronizacja", których nie zobaczycie w kinach

Wired News / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Fantastyczne+plakaty+%22Jupiter%3A+Intronizacja%22%2C+kt%C3%B3rych+nie+zobaczycie+w+kinach-109466
Magazyn Wired zaprezentował serię plakatów do filmu "Jupiter: Intronizacja", które na zlecenie Warner Bros. przygotowały Art Machine i Little Giant Studios. Niestety nie zobaczycie ich w kinach. Na szczęście możecie im się przyjrzeć poniżej:(kliknij, aby powiększyć)

Jupiter Jones (Mila Kunis) urodziła się pod osłoną nocnego nieba, a jej narodzinom towarzyszyły znaki świadczące o tym, że jest stworzona do wielkich rzeczy. Dorosła już Jupiter nadal chce sięgać gwiazd, ale na ziemię sprowadzają ją obowiązki pani sprzątającej cudze mieszkania i niekończąca się passa nieudanych związków. Dopiero gdy na Ziemię przybywa Caine (Channing Tatum), genetycznie zaprogramowany były zwiadowca wojskowy, którego celem jest odnalezienie Jupiter, zaczyna ona dostrzegać przeznaczenie, które czekało na nią cały czas: w jej kodzie genetycznym jest bowiem zapisane, że jest spadkobierczynią niezwykłego dziedzictwa, które może zmienić układ sił we wszechświecie.

Film wejdzie do kin na początku lutego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones