Nie będzie intronizacji Jupiter w tym roku

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nie+b%C4%99dzie+intronizacji+Jupiter+w+tym+roku-105367
Już za miesiąc do kin na całym świecie miało wejść wielkie widowisko SF twórców "Matrixa" pod tytułem "Jupiter: Intronizacja". Warner Bros. zasypało już świat materiałami promocyjnymi w postaci plakatów i kilku zwiastunów. A teraz okazuje się, że studio wycofuje się z wprowadzenia filmu do kin w tym roku.Warner Bros. poinformował, że obraz wejdzie do amerykańskich kin w lutym przyszłego roku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że tak duże przesunięcie jest spowodowane tym, że widowisko wciąż nie ma gotowych efektów specjalnych. Wachowscy potrzebują ponoć jeszcze dużo czasu, by dopracować stronę wizualną.

Jednak lutowa premiera budzie podejrzenia, że może też chodzi o coś innego. Być może Warner Bros. obawiał się, że film w obecnej formie nie poradzi sobie w samym środku sezonu blockbusterów. Luty do niedawna należał do spokojniejszych miesięcy roku. Warner Bros. jednak w tym roku udowodniło, że nawet zimą można rozgrzać kina wysokim otwarciem. "LEGO® PRZYGODA" jest ja na razie drugim najbardziej kasowym filmem tego roku, a miał premierę właśnie w lutym.

"Jupiter: Intronizacja" zajmie w lutym miejsce "Run All Night". Dla tego widowiska akcji z Liamem Neesonem Warner Bros. nie znalazło jeszcze nowej daty.

Co ciekawe 6 lutego 2015 roku będzie miał swoją premierę jeszcze jeden "spad" Warnera - "Stracharz". Ten obraz ma jeszcze większe  problemy z produkcją. Jego promocję Warner rozpoczął w połowie 2013 roku, a premiera planowana była na styczeń tego roku. Film jednak wciąż czeka na wejście do kin. Co więcej przestał być częścią oferty Warnera. Teraz jego dystrybucją zajmie się Universal Pictures.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones