Powrót Wachowskich? Oto nowy zwiastun "Jupiter: Intronizacja"

Coming Soon, youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powr%C3%B3t+Wachowskich+Oto+nowy+zwiastun+%22Jupiter%3A+Intronizacja%22-103716
Warner Bros. zaprezentowało nowy zwiastun filmu "Jupiter: Intronizacja". Tym razem zapowiedź akcentuje widowiskowe aspekty produkcji. Sprawdźcie zresztą sami.
Pojawiły się również dwa pierwsze plakaty z bohaterami filmu. Te z kolei utrzymane są w konwencji typowej dla promocji ekranizacji paranormalnych romansów dla nastolatek:(kliknij, aby powiększyć)

Jupiter Jones (Mila Kunis) urodziła się pod osłoną nocnego nieba, a jej narodzinom towarzyszyły znaki świadczące o tym, że jest stworzona do wielkich rzeczy. Dorosła już Jupiter nadal chce sięgać gwiazd, ale na ziemię sprowadzają ją obowiązki pani sprzątającej cudze mieszkania i niekończąca się passa nieudanych związków. Dopiero gdy na Ziemię przybywa Caine (Channing Tatum), genetycznie zaprogramowany były zwiadowca wojskowy, którego celem jest odnalezienie Jupiter, zaczyna ona dostrzegać przeznaczenie, które czekało na nią cały czas: w jej kodzie genetycznym jest bowiem zapisane, że jest spadkobierczynią niezwykłego dziedzictwa, które może zmienić układ sił we wszechświecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones