FOTO: Komiksowy plakat serialu "Constantine"

Bleeding Cool / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Komiksowy+plakat+serialu+%22Constantine%22-107641
W sieci pojawił się nowy plakat promujący serial "Constantine". Jego autorem jest Gene Ha, który pracował przy komiksach o Batmanie, Zielonej Latarni i Lidze Sprawiedliwości.

Oto plakat:


(kliknij, aby powiększyć)

Doświadczony łowca demonów i mistrz wiedzy tajemnej John Constantine (Matt Ryan) specjalizuje się w sprowadzaniu piekła... piekłu. Uzbrojony w niebezpieczną wiedzę i spryt prowadzi walkę o lepsze jutro – a przynajmniej prowadził. Skoro jego dusza i tak została już potępiona i skazana na piekielną wieczność, postanowił w końcu porzucić czynienie dobra. Kiedy jednak demony wzięły sobie na celownik Liv (Lucy Griffiths), córkę jego najstarszego przyjaciela, John niechętnie powraca do walki z siłami nieczystymi. I zrobi wszystko, by Liv uratować...

Wkrótce odkrywa, że "drugi wzrok" Liv – umiejętność spoglądania na świat poza naszym światem i przewidywania wydarzeń o charakterze nadprzyrodzonym – stanowi zagrożenie dla nowego zła, które czai się w mrokach. Teraz już nie tylko Liv potrzebuje ochrony – anioły zaczynają się denerwować. Tak więc John i Liv muszą wykorzystać jej dar i jego wiedzę, by przemierzając kraj wypędzać z naszego świata szatański pomiot. I kto wie, być może na końcu tej drogi zabłyśnie promień nadziei dla Johna Constantine'a i jego duszy.