Filmweb z kamerą na premierze "Ciacha"

Filmweb / autor: , /
https://www.filmweb.pl/news/Filmweb+z+kamer%C4%85+na+premierze+%22Ciacha%22-57283
W czwartek w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach odbyła się uroczysta premiera komedii "Ciacho" w reżyserii Patryka Vegi. Zebranych widzów przywitały gwiazdy filmu: Tomasz Karolak, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Tomasz Kot, Danuta Stenka i Marieta Żukowska. W roli obstawy aktorów wystąpił tercet komiksowych herosów: Superman, Spider-Man i Wolverine.

Po pokazie odbył się bankiet, na którym nie mogło zabraknąć wścibskiej kamery Filmwebu. Przedmiotem jej zainteresowania były tradycyjnie nogi pięknych celebrytek oraz napoje alkoholowe. W trakcie imprezy udało nam się porozmawiać z Pawłem Małaszyńskim wcielającym się w postać nierozgarniętego Karolka. Aktor opowiedział nam o szampańskim nastroju twórców na planie filmu oraz swoich doświadczeniach z gatunkiem komedii.   
Basia (Marta Żmuda-Trzebiatowska) to dziewczyna, która potrafi rzucić na kolana niejednego strongmana. Tymczasem jej bracia są… trochę inni. Dawid (Tomasz Karolak) – zna się na modzie lepiej od Beckhama, Karolek (Paweł Małaszyński) – marzy by być jak Rambo i walczyć niczym Ninja. Krzyś (Marcin Bosak) – to pantoflarz i doskonały kucharz w jednym, który żyje na zwolnionych obrotach. Kiedy jednak Basia wpadnie w tarapaty, a jej narzeczony Jan (Tomasz Kot) ujawni swoje prawdziwe oblicze, nieporadni, ale zdeterminowani bracia zrobią wszystko, żeby uratować ukochaną siostrę. Zanim jednak wywrócą cały świat do góry nogami na drodze spotkają kilka nieplanowanych zwrotów akcji i… intrygujących kobiet. Zdecydowana bizneswoman (Joanna Liszowska), roztrzepana adwokat (Marieta Żukowska) i seksowna pani psycholog (Danuta Stenka) nie oprą się wdziękom trzech braci.  

Od dzisiaj możecie schrupać "Ciacho" w polskich kinach.