Terrifier zagra morderczą Myszkę Miki

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gra%C5%82+morderczego+klauna+w+cyklu+%22Terrifier%22.+Teraz+b%C4%99dzie+sadystyczn%C4%85+Myszk%C4%85+Miki-156028
Terrifier zagra morderczą Myszkę Miki
W styczniu informowaliśmy o planach realizacji slashera na podstawie najwcześniejszej wersji Myszki Miki z filmu "Willie z parowca". Teraz poznaliśmy obsadę.

Nadchodzi "Screamboat". Gwiazda cyklu "Terrifier" jako Myszka Miki"Screamboat" wykorzystał fakt, że niedawno do przestrzeni publicznej trafiła najwcześniejsza wariacja Myszki Miki z filmu "Willie z parowca". Jego reżyserem jest Steven LaMorte, który ma już na swoim koncie horrorową wersję opowieści o Grinchu, "The Mean One".

Teraz dowiedzieliśmy się, że sadystyczną Myszkę Miki zagra David Howard Thornton. Aktor najlepiej znany jest z cyklu "Terrifier", w którym wciela się w tytułowego morderczego klauna.


Znamy też resztę obsady "Screamboat". Angaż otrzymali: Allison Pittel, Amy Schumacher, Jesse Posey, Jesse Kove, Rumi C Jean-Louis oraz weterani horrorów Jarlath Conroy ("Dzień żywych trupów") i Charles Edwin Powell ("Egzorcysta III").

"Screamboat" będzie historią grupy Nowojorczyków, którzy wybrali się na wycieczkę parowcem. Relaksujący wypad zmienia się w krwawą rzeź, kiedy okazuje się, że na parowcu znajduje się mordercza Mysz.

Premiera filmu szykowana jest na przyszły rok.

Zwiastun filmu "Terrifier 2. Masakra w Święta"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones