Gwiazda "The Boys" dziękuje za wsparcie po ostrej krytyce jej wyglądu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22The+Boys%22+dzi%C4%99kuje+za+wsparcie+po+ostrej+krytyce+Megyn+Kelly+%E2%80%93+Filmweb-153940
Gwiazda "The Boys" dziękuje za wsparcie po ostrej krytyce jej wyglądu
źródło: Getty Images
autor: Roy Rochlin
Po krótkiej nieobecności na Instagramie Erin Moriarty, aktorka znana z serialu "The Boys", powróciła do sieci, by wyrazić podziękowania dla wszystkich, którzy wspierają ją w trudnym dla niej czasie. Gwiazda została podana przez dziennikarkę Megyn Kelly jako przykład osoby, która ma obsesję na punkcie operacji plastycznych, nazywając je jednocześnie "chorobą społeczną". Kelly zestawiła też dwa zdjęcia Moriarty na zasadzie "przed i po", udowadniając tym, jaką krzywdę aktorka sobie zrobiła. (O tym, dlaczego Kelly naciągnęła dowody, przeczytacie niżej.)

Więcej o tym przeczytacie pod linkiem: Gwiazda "The Boys" oburzona uwagami o operacji plastycznej. Erin Moriarty odpowiada Megyn Kelly i opuszcza Instagram 

Moriarty załamała się tą sytuacją i postanowiła odpocząć od mediów społecznościowych. Teraz wróciła, by podziękować tym, którzy dodają jej otuchy.
 

Erin Moriarty dziękuje fanom za wsparcieAktorka napisała na swoim instagramowym stories:

Wpadam, że powiedzieć: 1) kocham was!, 2) jestem wdzięczna, że znów mogę tulić mojego małego przyjaciela i 3) do tych, którzy mieli na tyle serca, by podejść do mnie i powiedzieć: "jesteś za****sta". 

I dodała:

Powinniśmy usłyszeć historie jeszcze gorsze od mojej. Wierzę, że mamy przed sobą daleką drogę. Ale do tego czasu: porozmawiaj ze mną. Chcę to usłyszeć. Bezpieczna strefa, empatia i/lub sympatia oraz oczyszczenie: lecznicze combo. Zaufaj mi. 

Erin Moriarty w "The Boys"

Erin Moriaty o zarzutach Megyn Kelly i przekłamanych dowodachPrzeraziłam się, kiedy usłyszałam o obrzydliwie fałszywym, tak bezproduktywnym, że aż ironicznie mizoginistycznym wideo Megyn Kelly, i kiedy odkryłam, jak głośna stała się ta sprawa, napisała Erin Moriarty w długim wpisie na Instagramie. 

Jedyny powód, dla którego nie skasowałam swojego konta, jest taki, że chcę zostawić tu tę wiadomość, dodała aktorka. Komunikacja za pośrednictwem mediów społecznościowe nie przyszła mi z łatwością. Ale zainwestowałam w nie energię, by nawiązać kontakt z Wami. I jestem zszokowana reakcją, niesprawiedliwymi założeniami i wspomnianym wideo, które jest przykładem nękania. Złamało mi to serce. Złamaliście mi serce.

Megyn użyła zrobionego jej zdaniem "rok temu" zdjęcia, które w rzeczywistości pochodzi sprzed dekady, gdy byłam jeszcze w wieku niepozwalającym na picie alkoholu, wyjaśniła Moriarty.

Aktorka odniosła się też do zdjęcia "po": Tego dnia zrobiono mi makijaż uwzględniający silne konturowanie i pamiętam, że czułam się wówczas piękna. To był dla mnie stresujący dzień. Poszłam do tych dziewczyn (na zabieg) cała we łzach po tym, co wydarzyło się tego dnia, i wyszłam, czując się lepiej. Miałam wrażenie, jakby zredukowały mój brak snu i zaczarowały mnie swoimi magicznymi różdżkami. Nie musicie mi wierzyć, kiedy mówię, że to wideo jest absolutnie fałszywe. Ale nie akceptuję sposobu, w jaki mówi się o tej sprawie, sposobu, w jaki mówi się do mnie.

Byłam w dołku, zajęta osobistym problemem. Nigdy nie wiesz, przez co ktoś przechodzi. Media społecznościowe to platforma, która nie pokazuje całej prawdy o danej osobie. Ale niezależnie od tego nie ma usprawiedliwienia dla słów, które zostały powiedziane do mnie lub o mnie
, podsumowała Moriarty

Zwiastun serialu "The Boys"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones