Gwiazda "Władcy Pierścieni" wśród nowych aktorów w obsadzie "Homeland"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22W%C5%82adcy+Pier%C5%9Bcieni%22+w%C5%9Br%C3%B3d+nowych+aktor%C3%B3w+w+obsadzie+%22Homeland%22-111732
Akcja "Homeland" przenosi się na piąty sezon do Berlina, a do obsady serialu dołączyli właśnie nowi aktorzy: Miranda Otto ("Ja, Frankenstein", "Władca Pierścieni: Dwie wieże"), Sebastian Koch ("Szklana pułapka 5"), Alexander Fehling ("Zakochany Goethe") oraz Sarah Sokolovic ("Chłód nadchodzi nocą").


Akcja nowego sezonu ma rozgrywać się dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w poprzednim. Carrie Mathison (Claire Danes) przenosi się do Berlina, gdzie pracuje dla prywatnej firmy. Kobieta próbuje poradzić sobie z poczuciem winy i deziluzji po czasie spędzonym na froncie "wojny z terroryzmem".

Otto wcieli się w Allison Carr, szefową berlińskiej placówki CIA, bezpośrednią podwładną Saula Berensona (Mandy Patinkin). Koch zagra Ottona Düringa, niemieckiego filantropa i szefa Carrie. Fehling dostał rolę Jonasa Happicha, chłopaka bohaterki oraz doradcy prawnego Fundacji Düringa. Sokolovic z kolei zobaczymy jako Laurę Sutton, amerykańską dziennikarkę pracującą w Berlinie.

Będzie to pierwszy amerykański serial w całości nakręcony na terenie Niemiec. Czworo nowych aktorów wchodzi na plan jeszcze w tym tygoddniu. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones