Z serialu "The Bear" do nowego filmu Guadagnino

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+serialu+%22The+Bear%22+Ayo+Edebiri+u+tw%C3%B3rcy+%22Challengers%22+razem+z+Juli%C4%85+Roberts+i+Andrew+Garfieldem-155737
Z serialu "The Bear" do nowego filmu Guadagnino
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Ayo Edebiri, którą doskonale znacie z serialu "The Bear", nie może opędzić się od atrakcyjnych ofert filmowych. Plotki głoszą, że może zagrać w nowych "Piratach z Karaibów", a wczoraj portal Deadline ujawnił, że w swoim filmie chce ją widzieć sam Luca Guadagnino.

"After the Hunt", czyli tajemnice kadry profesorskiejLuca Guadagnino ma w przygotowaniu kilka projektów filmowych. Tym, do którego angaż otrzymała Ayo Edebiri, jest dramat psychologiczny "After the Hunt".

Akcja filmu ma rozgrywać się w środowisku akademickim. Bohaterką jest profesorka uniwersytecka z mroczną przeszłością. Kobieta staje na życiowym rozdrożu, kiedy wyróżniająca się studentka wysuwa oskarżenia przeciwko jednej z osób z grona pedagogicznego.

W głównej roli pojawi się Julia Roberts. W obsadzie jest także Andrew Garfield. Rola Edebiri trzymana jest na razie w tajemnicy.

Zdjęcia planowane są na lato. Do kin film trafi prawdopodobnie w przyszłym roku.

Zwiastun serialu "The Bear"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones