Julia Roberts i Luca Guadagnino nakręcą wspólnie film. O czym opowie thriller "After the Hunt"?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22After+the+Hunt%22%3A+Julia+Roberts+i+Luca+Guadagnino+nakr%C4%99c%C4%85+thriller-154773
Julia Roberts i Luca Guadagnino nakręcą wspólnie film. O czym opowie thriller "After the Hunt"?
źródło: Getty Images
autor: Tommaso Boddi
Zapowiada się intrygujący duet aktorka-reżyser! Jedna z największych hollywoodzkich gwiazd i włoski mistrz autorskiego kina łącza siły: Julia Roberts i Luca Guadagnino nakręcą wspólnie film zatytułowany "After the Hunt". O czym opowie ta produkcja?

O czym opowie "After the Hunt"?GettyImages-1133242825.jpg Getty Images © NurPhoto


Wytwórnia Amazon MGM Studios przygotowuje projekt thrillera "After the Hunt", którego gwiazdą będzie Julia Roberts. Scenariusz napisała Nora Garrett, a za kamerą ma stanąć Luca Guadagnino.

Akcja filmu ma rozgrywać się w środowisku akademickim. Bohaterką jest profesorka koledżu z mroczną przeszłością. Kobieta staje na życiowym rozdrożu, kiedy wyróżniająca się studentka wysuwa oskarżenia przeciwko jednej z osób z grona pedagogicznego.

Julię Roberts mogliśmy oglądać ostatnio w serialu "Gaslit", komedii romantycznej "Bilet do raju" orz thrillerze "Zostaw świat za sobą".

Luca Guadagnino to z kolei reżyser takich filmów jak m.in. "Tamte dni, tamte noce", "Suspiria", "Do ostatniej kości" oraz nadchodzącego "Challengers" z Zendayą w roli głównej.

"Challengers" - zwiastun
"Do ostatniej kości" w podcaście Mam parę uwag


  
Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Do ostatniej kości". Aktualnie zamyka on filmografię Luki Guadagnino.  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones