Gwiazda "The Bear" wkracza do uniwersum Marvela

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Znana+z+%22The+Bear%22+Ayo+Edebiri+zagra+w+%22Thunderbolts%22+Marvela-149334
Gwiazda "The Bear" wkracza do uniwersum Marvela
źródło: Getty Images
autor: Kevin Winter
Znana z serialu "The Bear" Ayo Edebiri zamieni świat gastronomii na uniwersum Marvela. Aktorka dołączyła do obsady widowiska "Thunderbolts", które będzie czymś na kształt marvelowskiej wersji "Legionu samobójców".
 

Ayo Edebiri w obsadzie "Thunderbolts"
Na razie nie ujawniono, w jaką postać ma wcielić się Ayo Edebiri, w której filmografii są również m.in. "Dickinson" oraz "Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy". "Thunderbolts" opowie o grupie czarnych charakterów zatrudnionych przez amerykański rząd w charakterze oddziału do zadań specjalnych.

Gwiazdami "Thunderbolts" będą Florence Pugh (jako  Yelena Belova) i Sebastian Stan (jako Zimowy Żołnierz). Towarzyszyć im będą David Harbour (jako Red Guardian), Wyatt Russell (jako US Agent), Hannah John-Kamen (jako Duch), Olga Kurylenko (jako Taskmaster) i Julia Louis-Dreyfus (jako Valentina Allegra de Fontaine). W obsadzie znalazł się również Harrison Ford, który przejmie po Williamie Hurcie rolę Thaddeusa Rossa.

Za sterami projektu stanie telewizyjny weteran Jake Schreier("Kidding", "Shameless – Niepokorni"). Scenariusz napisał Eric Pearson.

Premierę widowiska zapowiedziano na 26 lipca 2024. Film będzie przedostatnim tytułem tzw. Piątej Fazy MCU.

Serial Killers: "The Bear"Zobaczcie odcinek programu "Serial Killers", w którym o serialu "The Bear" rozmawiają Julia Taczanowska i Gosia Steciak:
Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej oscarowej ANKIECIE, w której możecie głosować na swoich faworytów. TUTAJ znajdziecie nominacje do 95. nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones