"Thunderbolts": Ayo Edebiri opuszcza film. Producenci znaleźli zastępstwo

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Thunderbolts%22%3A+Ayo+Edebiri+opuszcza+film.+Zast%C4%85pi+j%C4%85+Geraldine+Viswanathan-153866
"Thunderbolts": Ayo Edebiri opuszcza film. Producenci znaleźli zastępstwo
Znana z serialu "The Bear" Ayo Edebiri opuściła obsadę marverlowskiego widowiska "Thunderbolts". Jej miejsce zajęła Geraldine Viswanathan ("Cudotwórcy", "Strażnicy cnoty").

"Thunderbolts": zmiany w obsadzieNa razie nie wiadomo, w jaką postać miała wcielić się Edebiri. Aktorka zrezygnowała ponoć z projektu z powodu konfliktu terminów. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu z tej samej przyczyny z obsady filmu odszedł również Steven Yeun. Jego z kolei ma ponoć zastąpić Lewis Pullman.

GettyImages-1456235245.jpg Getty Images © Kevin Winter

GettyImages-941619844.jpg Getty Images © Christopher Polk


Co wiemy o "Thunderbolts"?"Thunderbolts" opowie o grupie czarnych charakterów zatrudnionych przez amerykański rząd w charakterze oddziału do zadań specjalnych.

Gwiazdami "Thunderbolts" będą Florence Pugh (jako  Yelena Belova) i Sebastian Stan (jako Zimowy Żołnierz). Towarzyszyć im będą David Harbour (jako Red Guardian), Wyatt Russell (jako US Agent), Hannah John-Kamen (jako Duch), Olga Kurylenko (jako Taskmaster) i Julia Louis-Dreyfus (jako Valentina Allegra de Fontaine). W obsadzie znalazł się również Harrison Ford, który przejmie po Williamie Hurcie rolę Thaddeusa Rossa.

Za sterami projektu stanie telewizyjny weteran Jake Schreier("Kidding", "Shameless – Niepokorni"). Scenariusz napisał Eric Pearson.

Zdjęcia mają rozpocząć się w marcu. Premierę zaplanowano na 25 lipca 2025 roku.

Zwiastun filmu "Czarna Wdowa"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones