Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazdy+%22Breaking+Bad%22+w+%22Iniemamocnych+2%22-126715

Gwiazdy "Breaking Bad" w "Iniemamocnych 2"

  • Collider
  • autor: jp
  • Filmy
Pixar ujawnił obsadę "Iniemamocnych 2". Obok aktorów, którzy powracają do postaci z pierwszej części, znalazły się nowe nazwiska: w tym znani z seriali "Breaking Bad" i "Better Call Saul" Bob Odenkirk oraz Jonathan Banks (przejmujący rolę po Budzie Luckeyu), a także Isabella Rossellini.

the-incredibles-2.jpg

Mamy też oficjalny opis fabuły filmu:

Wasza ulubiona rodzina superbohaterów wraca w "Iniemamocnych 2". Tym razem w centrum uwagi jest Helen. Bob zostaje w domu z Violą i Dashem/Maksem, by stawić czoła wyzwaniom "normalnego" życia. To trudna zmiana dla wszystkich, tym bardziej, że rodzina wciąż nie jest świadoma mocy małego Jack-Jacka.

Kiedy nowy czarny charakter wprowadza w życie swój groźny plan, rodzina - razem z Mrożonem - musi ponownie nauczyć się współpracy. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, nawet kiedy jest się Iniemamocnym.


incredibles-2-cast-holly-hunter.jpg
incredibles-2-cast-craig-t-nelson-bob-parr.jpg

incredibles-2-cast-sarah-vowell.jpg

incredibles-2-cast-huck-milner.jpg

incredibles-2-cast-brad-bird.jpg

incredibles-2-cast-samuel-l-jackson.jpg

incredibles-2-cast-jonathan-banks.jpg

incredibles-2-cast-bob-odenkirk.jpg

incredibles-2-cast-catherine-keener.jpg

incredibles-2-cast-sophia-bush.jpg

incredibles-2-cast-isabella-rossellini.jpg


Nowe postacie w obsadzie to:

- Winston Deavor (Bob Odenkirk) - razem ze swoją genialną siostrą Evelyn prowadzi światowej klasy firmę telekomunikacyjną. Jest zauroczony superbohaterami i wspiera ideę ich powrotu. Ale nie jest w tym bezinteresowny.

- Evelyn Deavor (Catherine Keener) - geniuszka z firmy telekomunikacyjnej, którą prowadzi razem z bratem. Uwielbia technologię i nigdy nie natrafiła na problem, jakiego nie potrafiłaby rozwiązać.

- Voyd (Sophia Bush) - nadgorliwa fanka Elastyny, która sama bardzo chce być superbohaterką. Jej moc pozwala tworzyć portale, dzięki którym może przemieszczać przedmioty w przestrzeni i sprawiać, że pojawiają się lub znikają.

- Ambasador (Isabella Rossellini) - dostojna zagraniczna ambasadorka, która wspiera ideę legalizacji superbohaterów.

Premiera: 15 czerwca.

3 21

zobacz też: