Hot! Florence Pugh gwiazdą filmu, który wyreżyseruje Alexander Skarsgård

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazdy+film%C3%B3w+%22Diuna%22+i+%22Wiking%22+Florence+Pugh%2C+Alexander+Skarsg%C3%A5rd+szykuj%C4%85+film-148216
Hot! Florence Pugh gwiazdą filmu, który wyreżyseruje Alexander Skarsgård
źródło: Getty Images
autor: Gareth Cattermole
W przyszłym tygodniu odbędą się targi American Film Market. Stąd też mamy cały wysyp informacji o interesujących projektach filmowych. Jednam z tych, które najbardziej rozbudzą wyobraźnię inwestorów i dystrybutorów, będzie z całą pewnością "The Pack".

Alexander Skarsgård kręci film. Florence Pugh jego gwiazdąGwiazdą "The Pack" została Florence Pugh. Rozchwytywaną aktorkę możemy właśnie w kinach oglądać w filmie "Nie martw się, kochanie", a w przygotowaniu są już kolejne wielkie produkcje z jej udziałem, w tym: "Dune: Part Two" i "Oppenheimer".

Za kamerą stanie Alexander Skarsgård, dla którego będzie to pełnometrażowy debiut reżyserski. Wszystkich fanów gwiazdy takich filmów jak "Wiking" i "Godzilla vs. Kong" uspokajamy: aktor pojawi się również przed kamerą.

GettyImages-1392257652.jpg Getty Images © Emma McIntyre


Za scenariusz odpowiada nowa twarz w Hollywood Rose Gilroy. Ma na swoim koncie na razie jeden projekt - "Project Artemis", do którego zdjęcia właśnie trwają i którego gwiazdami są Scarlett Johansson i Channing Tatum.

O czym opowiada "The Pack?Zdjęcia do "The Pack" powinny ruszyć w marcu.

Będzie to historia grupy dokumentalistów, która przemierza Alaskę w celu uratowania niemal wymarłej odmiany wilków. To, co przeżyli w trakcie wyprawy, stało się bolesną tajemnicą. Kiedy więc dokumentaliści spotykają się po raz pierwszy od czasu "przygody" na Alasce podczas ceremonii wręczenia prestiżowych nagród, napięcie sięga zenitu i śmiertelnie niebezpieczny sekret może zostać ujawniony niszcząc ich pracę.

Producentką filmu jest Jennifer Fox ("Ostatni pojedynek").

Zwiastun filmu "Nie martw się, kochanie"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones