HBO Max zamawia seriale od Elizabeth Banks, Issy Rae i Mindy Kaling

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/HBO+Max+zamawia+seriale+od+Elizabeth+Banks%2C+Issy+Rae+i+Mindy+Kaling-135293
HBO Max połączyło siły z Elizabeth Banks, Issą Rae i Mindy Kaling. Producentki stworzą dla platformy streamingowej seriale komediowe.  


Projekt Mindy Kaling, opowiadający o trzech współlokatorkach z college'u, dostał już zielone światło, z kolei seriale Elizabeth Banks (highschoolowa komedia, której bohaterami będą postacie z uniwersum DC) i Issy Rae (o żeńskiej grupie hip-hopowej) są w fazie preprodukcji.

Bohaterami produkowanego przez Elizabeth Banks "DC Super Hero High" będą uczniowie prestiżowej szkoły z internatem zmagający się z licealnymi stresami. Żaden z nich nie zdaje sobie sprawy, że pewnego dnia zostanie superbohaterem.

"Rap Sh*t" Issy Rae opowie o żeńskiej grupie hip-hopowej, która próbuje zaistnieć na muzycznej scenie. Rae będzie nie tylko producentką, ale napisze też scenariusz pilotowego odcinka. 

"College Girls", 13-odcinkowy show Kaling, którego powstanie jest już pewne, skupia się na losach trzech studentek pierwszego roku college'u w Wermoncie. Przeżywające burzę hormonów młode kobiety będą równie sympatyczne co wkurzające.

HBO Max dało zielone światło ponad dziesięciu nowym serialom oryginalnym i zamówiło pilotowe odcinki do kolejnych kilku produkcji, które pojawią się do należącyh do WarnerMedia platformach i kanałach, m.in. HBO, TNT, TBS, Cartoon Network czy Adult Swim.