Halle Berry nie wróci w "Johnie Wicku 4", ale dostanie spin-off?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Halle+Berry+nie+wr%C3%B3ci+w+%22Johnie+Wicku+4%22%2C+ale+dostanie+spin-off-145363
Halle Berry nie wróci w "Johnie Wicku 4", ale dostanie spin-off?
źródło: Materiały prasowe
Halle Berry dołączyła do serii o przygodach granego przez Keanu Reevesa zabójcy w filmie "John Wick 3". Możliwe, że to nie ostatnie pojawienie się granej przez niej Sofii. Aktorka zdradziła co prawda, że nie zobaczymy jej w "Johnie Wicku 4". Zasugerowała jednak, że jest szansa na poświęcony Sofii spin-off.

Halle Berry wróci jako Sofia w solowym filmie?


Sofia nie pojawi się w najnowszym filmie z serii "John Wick", powiedziała Berry. Ale jest szansa na jej własny film. Tak więc Sofia może nie wrócić w "Johnie Wicku 4", ale zajmie się własnymi sprawami...

Aktorka dodała, że występ w solowym spin-offie "Johna Wicka" byłby jak "posmarowanie maścią rany". Berry robi tu aluzję do niezrealizowanego spin-offu serii o przygodach Jamesa Bonda. Po tym, jak gwiazda wystąpiła jako Jinx u boku Pierce'a Brosnana w "Śmierć nadejdzie jutro" (2002), producentka Barbara Broccoli chciała dać jej solowy film. Studio jednak zrezygnowało ze względu na zbyt wysoki budżet. Film miał kosztować 80 milionów dolarów.


To był duży zawód, powiedziała Berry w 2020 roku. Ten projekt wyprzedzał swój czas. Nikt nie był gotów wydać takich pieniędzy na czarną kobietę w filmie akcji. Nie byli pewni, że ma to jakąś wartość. Takie były czasy.

Co powiecie na potencjalny powrót Sofii oraz - obowiązkowo - jej dwóch sympatycznych czworonogów?

"John Wick: Chapter 4" - kiedy wróci John Wick?


"John Wick: Chapter 4" ma trafić do kin 24 marca 2023 roku. W obsadzie - oprócz Keanu Reevesa - znaleźli się m.in. Hiroyuki Sanada, Lance Reddick, Ian McShane, Donnie Yen, Scott Adkins i Rina Sawayama. Reżyseruje Chad Stahelski, a scenariusz napisał Shay Hatten. Zobaczcie teaser widowiska:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones