Harry Styles dołącza do MCU jako Starfox na oficjalnym plakacie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Harry+Styles+do%C5%82%C4%85cza+do+MCU+jako+Starfox+na+oficjalnym+plakacie-144606
Harry Styles dołącza do MCU jako Starfox na oficjalnym plakacie
źródło: Getty Images
autor: NBC
"Eternals" są w kinach już od jakiegoś czasu, więc Marvel postanowił ujawnić niespodziankę ze sceny po napisach. Do sieci trafił oficjalny plakat filmu, na którym prezentuje się Harry Styles jako Starfox. Udział piosenkarza i aktora był niespodzianka, którą udało się utrzymać do premiery filmu.  

Kim jest Eros, którego gra Harry Styles?


Uwaga: poniżej znajda się SPOILERY z "Eternals": Harry Styles debiutuje w uniwersum Marvela (MCU) w pierwszej z dwóch scen po napisach (technicznie rzecz biorąc pierwsza z nich pojawia się jeszcze w trakcie napisów). Thena (Angelina Jolie), Druig (Barry Keoghan) i Makkari (Lauren Ridloff) zastanawiają się, co zrobić po tym, jak urwał się kontakt z pozostałymi Eternals. Nagle na ich statku pojawia się troll Pip (głosu użycza mu Patton Oswalt), który ogłasza pojawienie się granego przez Stylesa Starfoxa. 


Starfox, znany też jako Eros, w komiksach jest jednym z przedstawicieli kosmicznej rasy Eternals. Urodził się na planecie Tytan jako syn Mentora i przyjął superbohaterski przydomek Starfox. Posiada moc kontrolowania cudzych emocji. Jego bratem jest Thanos. Eros był m.in. członkiem Avengers i Dark Guardians. Twórcą postaci jest Jim Starlin.

"Mam parę uwag" - posłuchajcie podcastu o "Eternals"


Widowisko "Eternals" opowiada o nowej w Uniwersum Marvela grupie superbohaterów. To kosmici, którzy w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po zdarzeniach przedstawionych w filmie "Avengers. Koniec gry" muszą jednak wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana tragedia skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości.

W obsadzie znaleźli się m.in. Gemma Chan, Richard Madden, Salma Hayek, Angelina Jolie, Kit Harington i Kumail Nanjiani. Reżyseruje Chloé Zhao, autorka filmów "Nomadland" i "Jeździec".

Posłuchajcie poświęconego "Eternals" odcinku podcastu "Mam parę uwag". O filmie rozmawiają Julia Taczanowska i Jakub Popielecki: