Holloway superszpiegiem, a Lawson trenerką baseballu w nowych serialach

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Holloway+superszpiegiem%2C+a+Lawson+trenerk%C4%85+baseballu+w+nowych+serialach-93075
Matt Jones, Spencer Daniels, Josh Holloway i Maggie Lawson znaleźli właśnie zatrudnienie w nowych serialach. Przeczytajcie, na planach których produkcji się wkrótce pojawią:


Jones i Daniels dołączyli do Anny Faris w pilotażowym odcinku "Mom" o samotnej matce, która wychowuje ośmioletniego chłopca. Ten pierwszy zagra byłego męża bohaterki i ojca jej dziecka. Drugi będzie chłopakiem jej dorastającej córki. Pomysłodawcą serialu  i jednym z jego realizatorów jest Chuck Lorre

Holloway zagra byłego komandosa, a obecnie szpiega w kupionym niedawno przez CBS serialu "Intelligence", który powstał w oparciu o nieopublikowaną książkę "Dissident" Johna Dixona. Bohaterem jest mężczyzna, któremu wszczepiono do mózgu eksperymentalny mikroczip. Za jego sprawą widzi świat i przetwarza informacje jak komputer.

Lawson trafiła na plan niezatytułowanego jeszcze pilota serialu komediowego autorstwa Robba i Marka Cullenów. Zagra Terry Gannon, świeżo rozwiedzioną samotną matkę, która  tymczasowo zamieszkuje ze swoim ojcem (James Caan) - piwoszem i byłym baseballistą.  Kobieta niechętnie zostaje trenerem drużyny swojego syna (Griffin Gluck) i wkracza na  powrót do świata sportu.