Horror "X" od studia A24 już w kinach!

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Horror+%22X%22+od+studia+A24+ju%C5%BC+w+kinach-146305
Horror "X" od studia A24 już w kinach!
źródło: Materiały prasowe

Oryginalny, przyprawiający o dreszcze i pełen zwrotów akcji najnowszy film od studia A24, które dało nam m.in. "Dziedzictwo. Hereditary" i "Midsommar. W biały dzień". Mistrzowski horror Ti Westa o młodych filmowcach, którzy w domu na odludziu muszą zmierzyć się z ekscentrycznymi gospodarzami i z przerażającymi wydarzeniami, których nie było w scenariuszu...W rolach głównych: Mia Goth ("Suspiria", "Nimfomanka"), Jenna Ortega ("Krzyk", "Naznaczony") i Scott Mescudi, znany jako raper Kid Cudi.


Grupa początkujących filmowców udaje się do domu na odludziu w Teksasie, by nakręcić tam swój sekretny film. Starsi, ekscentryczni gospodarze, którzy wynajmują im posiadłość, szybko zaczynają się interesować swoimi gośćmi i wkrótce ich podejrzana ciekawość przybiera drastyczny obrót.

O filmieNajnowszy film Ti Westa stworzony we współpracy ze studiem A24, po swojej światowej premierze wywołał falę zachwytu wśród krytyków, uzyskując aż 96% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes. Reżyser Ti West wie, czego pragną fani horrorów i serwuje to z nawiązką napisał Joshua Rothkopf z Entertainment Weekly, a wtórowali mu m.in. Samantha Ibrahim z New York Post: (Prawdopodobnie najciekawszy horror tego roku!) i Richard Roeper z Chicago Sun Times (Oryginalny i soczysty. Nie zwiedzie was!). Ti West zdradził w jednym z wywiadów, że już pracuje nad prequelem filmu "X", w którym także zobaczymy aktorkę Mię Goth.

"X" w dystrybucji M2 Films już na ekranach kin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones