Ile zarabiają największe gwiazdy Marvela?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ile+zarabiaj%C4%85+najwi%C4%99ksze+gwiazdy+Marvela-132879
Dziennik "The Hollywood Reporter" opublikował wczoraj interesujący artykuł poświęcony Marvelowi. Fani mogli się z niego dowiedzieć, ile zarabiają gwiazdy studia, a także kiedy rozpoczną się zdjęcia do "Strażników Galaktyki 3".


UWAGA, BĘDĄ SPOILERY!

Jak nietrudno się domyślić, najlepiej opłacanym aktorem Marvela jest związany z jego uniwersum od samego początku Robert Downey Jr. Jak donosi THR, za występ w "Avengers: Wojnie bez granic" odtwórca roli Iron Mana zgarnął co najmniej 75 milionów dolarów. Z kolei za 3 dni pracy na planie "Spider-Man: Homecoming" na jego konto wpłynęło 5 milionów.

Powodów do narzekania nie mają także Scarlett Johansson, Chris Hemsworth i Chris Evans. Ta pierwsza zainkasuje 20 milionów dolarów za udział w przygotowywanym właśnie filmie o przygodach Czarnej Wdowy. Z kolei Thor i Kapitan Ameryka przed wejściem na plan dwóch ostatnich części "Avengers" podpisali z Marvelem nowe kontrakty, co zapewniło im wypłaty w przedziale 15-20 milionów.

Biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się w finale "Końca gry", możemy się spodziewać, że Hemsworth pojawi się także w trzecich "Strażnikach Galaktyki". Prace na planie widowiska mają rozpocząć się w 2020 roku. Za kamerą stanie po raz kolejny James Gunn.
Udostępnij: