Gwiazda "The Boys" w tajemniczym horrorze

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jack+Quaid+%28%22The+Boys%22%29+w+thrillerze+%22Companion%22.+To+projekt+tw%C3%B3rc%C3%B3w+horroru+%22Barbarzy%C5%84cy%22-150939
Gwiazda "The Boys" w tajemniczym horrorze
źródło: Getty Images
autor: Albert L. Ortega
Jedna z gwiazd serialu "The Boys" Jack Quaid dołącza do obsady horroru sci-fi o tytule "Companion". To nowy projekt twórców, którzy odpowiadali za ciepło przyjęty horror "Barbarzyńcy" z 2022 roku.

"Companion" – o czym opowie thriller?

 

Fabuła "Companion" jest utrzymywana w tajemnicy. Film będzie reżyserskim debiutem Drew Hancocka, który napisał też scenariusz. W swoim CV ma współprace przy serialach "Mr. Pickles", "Podmiejski czyściec", "Faking It" i "Blue Mountain State". Zach Cregger, twórca "Barbarzyńców", jest jednym z producentów.

Jack Quaid w serialu "The Boys"

Film stworzy firma New Line, która wygrała aukcję z innymi chętnymi na początku tego roku. Projekt miał być początkowo kontynuacją "Barbarzyńców" z Creggerem za kamerą. Reżyser postanowił, że skupi się jednak na swoim nowym filmie "Weapons" z Pedro Pascalem w roli głównej. Jednocześnie pomagał Hancockowi zająć jego miejsce ze swoim pomysłem.

Jack Quaid – skąd znamy aktora?Na swoim koncie aktor ma rolę w dwóch filmach z serii "Igrzyska śmierci", a także komedię Stevena Soderbergha "Logan Lucky", widowisko "Rampage: Dzika furia", reboot serii "Krzyk" oraz serial "Vinyl". Bez wątpienia największą popularność przyniosła mu rola Hughie’ego z ekranizacji komiksu "The Boys", która powstała dla Amazon Prime Video. Jego głos możemy usłyszeć też w serialu "Star Trek: Lower Decks". Rolę ma powtórzyć niedługo w aktorskim "Star Trek: Strange New Worlds".

Quaid – prywatnie syn Meg Ryan i Dennisa Quaida – jest jednym z członków obsady filmu "Oppenheimer" Christophera Nolana. Tytułowego naukowca zagra Cillian Murphy. Oto zwiastun:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones