Jada Pinkett Smith i Will Smith rozstali się już w 2016 roku. Aktorka wspomina "The Slap"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jada+Pinkett+Smith+o+%22The+Slap%22+i+rozstaniu+z+Willem+Smithem-152409
Jada Pinkett Smith i Will Smith rozstali się już w 2016 roku. Aktorka wspomina "The Slap"
źródło: Getty Images
autor: Lionel Hahn
Jada Pinkett Smith ujawniła, że ona i jej mąż, Will Smith, żyją w separacji od 2016 roku. Aktorka opowiedziała o kulisach ich rozstania oraz obecnym statusie związku. Odniosła się też do tzw. "The Slap", czyli kontrowersyjnego policzka, jaki jej mąż wymierzył Chrisowi Rockowi podczas oscarowego wieczoru A.D. 2022.
  

Jada Pinkett Smith i Will Smith żyją w separacji od latGettyImages-508639614.jpg Getty Images © Imeh Akpanudosen


Zwierzenie aktorki pochodzi z jej autobiografii zatytułowanej "Worthy" oraz z promującego książkę wywiadu w programie "Today". Jada Pinkett Smith zdradziła, że ona i Will Smith nie rozwiedli się i nie planują tego zrobić. Przyznała jednak, że ich separacja w zasadzie przypomina rozwód, bo nie są już parą i żyją osobno. Dlaczego więc nie sformalizowali rozstania?

Złożyłam obietnicę, że nigdy nie znajdzie się powód dla naszego rozwodu, że wspólnie przepracujemy wszystko. Po prostu nie byłam w stanie złamać tej obietnicy, wyznała aktorka.

A dlaczego Smithowie nie ujawnili tej wiadomości wcześniej - gdy wyszedł na jaw romans aktorki z piosenkarzem Augustem Alsiną albo kiedy Will nazwał Jadę swoją "żoną" tuż przed spoliczkowaniem Chrisa Rocka na gali Oscarów w 2022 roku? Pinkett Smith mówi, że nie byli wówczas gotowi.

Wciąż staraliśmy się ustalić, jak ma wyglądać nasz związek, i jak pokazać go światu, przyznaje aktorka. Wówczas jeszcze nie rozwiązaliśmy tego problemu.

Zapytana o to, co doprowadziło do rozpadu związku, Pinkett Smith odparła, że "wiele rzeczy". Myślę, że na wysokości roku 2016 byliśmy już zmęczeni próbowaniem. Oboje utknęliśmy w naszych fantazjach na temat tego, kim powinna być ta druga osoba, podsumowuje.
 
Will Smith i Jada Pinkett Smith wzięli ślub w 1997 roku. Mają dwójkę dzieci, Jadena i Willow. Smith ma jeszcze jednego syna z poprzedniego małżeństwa, Treya.

"Wyzwolenie" - zwiastun

Jada Pinkett Smith o "The Slap"Jada Pinkett Smith udzieliła też wywiadu dla magazynu "People", w którym dzieli się swoimi wspomnieniami z felernego oscarowego wieczoru, kiedy Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka po tym, jak tamten zażartował z jej ogolonej głowy.

Aktorka przyznaje, że w pierwszej chwili myślała, że wszystko zostało wyreżyserowane: Pomyślałam "to skecz". Uważałam, że to niemożliwe, by Will go uderzył. Uświadomiłam sobie, że to nie był występ dopiero, kiedy Will zaczął wracać na swoje miejsce.

Mam głęboką nadzieję, że co dwaj inteligentni, uzdolnieni mężczyźni będą mieli okazję to przepracować, przegadać i się pogodzić, dodała Pinkett Smith. Świat jest dziś w takim stanie, że potrzebujemy ich obu. Wszyscy potrzebujemy siebie nawzajem bardziej niż kiedykolwiek. Tymczasem Will i ja kontynuujemy to, co robiliśmy przez ostatnie 28 lat: staramy się wspólnie zrozumieć tę rzecz zwaną życiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones