Jamie Bamber, Tig Notaro, Ken Leung i Ernie Hudson dołączają do nowych seriali

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jamie+Bamber%2C+Tig+Notaro%2C+Ken+Leung+i+Ernie+Hudson+do%C5%82%C4%85czaj%C4%85+do+nowych+seriali-81935
Jamie Bamber ("Battlestar Galactica") dołączył do obsady serialu Davida E. Kelley'ego "Chelsea General". Projekt opowie o pięciu chirurgach którzy starają się wznieść na wyżyny swoich umiejętności. Bohaterowie zmagają się z osobistymi i zawodowymi problemami. Bamber zagra dr Tylera Wilsona, który będzie miał romans z koleżanką po fachu dr Tiną Ridgeway (Jennifer Finnigan). Serial powstanie dla stacji TNT.

Tig Notaro i Ken Leung ("Zagubieni") wystąpią w niezatytułowanym serialu Sarah Silverman, który powstaje dla NBC. Fabuła projektu będzie luźno opierała się na życiu Silverman. Opowie o kobiecie, która niedawno zakończyła swój dziesięcioletni związek. Przeprowadza się do swojego dawnego mieszkania na Manhatanie, gdzie na nowo będzie musiała się przyzwyczaić do życia singielki. Notaro wcieli się w postać nowej przyjaciółki Farrow, Beth Ann. Kobieta mieszka w tym samym budynku, co Susan i wychowuje swoją 4-letnią córkę. Leung natomiast zagra rolę Gene’a. Mężczyzna większość swojego czasu spędza na kanapie przed telewizorem.

Ernie Hudson ("OZ") wystąpi w pilocie do serialu "Beautiful People". Akcja projektu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w społeczeństwie, w którym ludzie żyją obok mechanicznych androidów wyglądających jak żywe istoty, ale gorzej traktowanych. Hudson wcieli się w postać właściciela pewnej firmy. Serial powstanie dla NBC.
Udostępnij: