John Krasinski gotowy, by dołączyć do uniwersum Marvela

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/John+Krasinski+gotowy%2C+by+do%C5%82%C4%85czy%C4%87+do+uniwersum+Marvela-136854
W Hollywood od dawna plotkuje się, że małżonkowie John Krasinski i Emily Blunt mieliby zagrać główne role w nowej ekranizacji "Fantastycznej Czwórki". Jeśli chodzi o niego, z chęcią wcieliłby się w dowódcę tytułowej drużyny - Reeda Richardsa alias Mr Fantastica.

GettyImages-1184286017.jpg Getty Images © John Lamparski


W wywiadzie dla serwisu "Comic Book" Krasinski przyznał, że jest wielkim fanem Marvela i z rozkoszą zamieszkałby w jego ekranowym uniwersum. - Marzę o tym, by to zrobić. Cudownie byłoby stać się częścią świata Marvela - deklaruje aktor i reżyser - To niesamowite, że ludzie w ogóle rozważają mój udział. Serio, nie rozmawiałem do tej pory z Marvelem i nie wiem, co się dzieje z "Fantastyczną Czwórką" Czekam na wieści od Kevina (Feige'ego - szefa Marvel Studios] tak samo mocno ja wy.

Krasinski wyraził również gotowość, by stanąć za kamerą któregoś z widowisk komiksowego studia. - Myślę, że mają swój świetny przepis na kino. Chętnie zaangażowałbym się w to. Wierzę w Kevina. Facet jest nie tylko arcyzdolny, ale i supermiły. Cokolwiek będzie ode mnie chciał, pogadam z nim o tym - obiecał filmowiec.

Przypomnijmy, że w przeszłości Krasinski ubiegał się o rolę Kapitana Ameryki. Z kolei Blunt była o krok od wcielenia się w Czarną Wdowę.
Udostępnij: