KONKURS: "Miasto 44": zagraj z GK PGE i wygraj wejściówkę na film!

https://www.filmweb.pl/news/KONKURS%3A+%22Miasto+44%22%3A+zagraj+z+GK+PGE+i+wygraj+wej%C5%9Bci%C3%B3wk%C4%99+na+film-107338
Okrucieństwo, walka, odwaga i poświęcenie. I miłość, bez której nic nie ma sensu. Tak najkrócej można opisać "Miasto 44". Premiera filmu już 19 września, jednak to nie koniec atrakcji. GK PGE przygotowało konkurs, w którym nie tylko można wykazać się kreatywnością, ale także zdobyć wejściówkę na pokaz filmu! W Konkursie możecie wziąć udział TUTAJ. "Miasto 44" to film opisujący tragiczne losy młodych ludzi, których szczęśliwe i beztroskie życie w jednej chwili zamieniło się w nieustanną walkę o przetrwanie. To pokazanie, że miłość jest jedynym sposobem na oderwanie się od brutalnej rzeczywistości. Ile odcieni miłości można dostrzec? Jak można je opisać?

GK PGE zorganizowało specjalny konkurs na swoim profilu facebookowym, by dać szansę na podzielenie się swoimi doświadczeniami i wygranie wejściówki na pokaz filmu. Zasady są proste. W komentarzu pod postem należy opisać (maksymalnie w trzech zdaniach), jak na co dzień okazuje się swoje uczucia swoim najbliższym. "Co to jest miłość? Kiedy wiem, że moja młodsza siostra podkrada mi cukierki z szafki, a i tak ciągle chowam je w to samo miejsce" – to tylko jeden z pierwszych zwycięskich komentarzy. Do tej pory ponad 150 osób podzieliło się swoimi doświadczeniami. Dołącz i Ty! Konkurs GK PGE potrwa do 22 września.

Jak to działa? Każdego dnia jury wskazuje jedną najbardziej inspirującą i wzruszającą odpowiedź. Do wygrania są podwójne wejściówki na seans filmu "Miasto 44" w Multikinie. Spośród zwycięskich komentarzy rozlosowane zostaną dodatkowe nagrody w postaci książki o takim samym tytule.

"Miasto 44" to jedna z największy polskich produkcji kinowych ostatnich lat. Wyróżnia ją nie tylko wiarygodna scenografia, kostiumy, ale także efektowne elementy wizualne. Do współpracy nad efektami specjalnymi został zaproszony Richard Bain, hollywoodzki specjalista, który pracował przy takich amerykańskich produkcjach jak "Casino Royale", "Incepcja" czy "Nędznicy".

W filmie "Miasto 44" w rolach głównych zobaczymy: Józefa Pawłowskiego, Zofię Wichłacz, Annę Próchniak oraz Antoniego Królikowskiego.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones