Keanu Reeves i Sandra Bullock chcą zagrać w "Speed 3"! Niebezpieczna prędkość czy niebezpieczny pomysł?

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Keanu+Reeves+i+Sandra+Bullock+chc%C4%85+zagra%C4%87+w+%22Speed+3%22-155413
Keanu Reeves i Sandra Bullock chcą zagrać w "Speed 3"! Niebezpieczna prędkość czy niebezpieczny pomysł?
źródło: Getty Images
autor: Jun Sato
Co powiecie na to, żeby Keanu Reeves i Sandra Bullock raz jeszcze wsiedli do pędzącego pojazdu? Gwiazdy przyznały w najnowszym wywiadzie, że chętnie zagrałyby w kontynuacji filmu "Speed - Niebezpieczna prędkość". Co Wy na to?
       

Reeves i Bullock marzą o "Speed 3"
Podczas wspólnego wywiadu dla podcastu 50 MPH Keanu Reeves i Sandra Bullock przyznali, że chętnie nakręciliby razem "Speed 3". A jeśli nie "Speed 3", to cokolwiek innego. Uważają bowiem, że mają razem na ekranie unikalną chemię.

Zanim umrę, zanim opuszczę tę planetę, uważam, że Keanu i ja musimy zrobić coś razem przed kamerą. Czy będziemy już na wózkach i z balkonikami? Może. Albo na skuterach w Disneylandzie. Czuję jakiś zew, mam poczucie, że coś nie zostało zrobione. Chciałabym popracować z tobą jeszcze raz, zanim zamkną się nasze oczy, powiedziała Bullock.

Czemu "Speed 2" się nie udał?"Speed" (1994) Jana De Bonta z Reevesem i Bullock w rolach głównych był wielkim hitem. Reeves nie wrócił jednak w kontynuacji, "Speed 2: Wyścig z czasem" (1997), gdzie zastąpił go Jason Patric. Sequel okazał się box-office'ową porażką. Bullock wielokrotnie przyznawała, że żałuje występu w tej produkcji.
   
Mam jeden film, na który nikt nie poszedł, i co do którego wstydzę się, że w nim wystąpiłam. Nazywa się "Speed 2", przyznała aktorka w 2022 roku. Mówię o tym bardzo głośno. Film nie ma sensu. To łódka, która bardzo powoli płynie w stronę wyspy.

Wówczas nie przemówił do mnie scenariusz, tłumaczył swoją rezygnację z powrotu do roli Reeves w 2021. Bardzo chciałem znowu pracować z Sandrą Bullock. Uwielbiałem grać Jacka Travena i uwielbiałem "Speed", ale statek pasażerski? Nie miałem nic przeciwko zaangażowanym w ten projekt artystom, ale wydawało mi się, że coś jest nie tak.

Reeves i Bullock spotkali się jeszcze na planie melodramatu "Dom nad jeziorem".

NA SKRÓTY: Dlaczego kochamy "Speed"?Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones