Kinowy hit "Tenet" już w HBO GO!

https://www.filmweb.pl/news/Kinowy+hit+%22Tenet%22+ju%C5%BC+w+HBO+GO-143975
Kinowy hit "Tenet" już w HBO GO!
Wrzesień przyniósł ze sobą bogatą ofertę filmową HBO GO. Jednym z kinowych hitów, które możecie już obejrzeć jest "Tenet", czyli nagrodzony Oscarem za efekty specjalne kolejny film science fiction Christophera Nolana.  Jego główny bohater uzbrojony tylko w jedno słowo, Tenet, podróżuje przez mroczny świat międzynarodowego szpiegostwa, aby walczyć o ocalenie ludzkości. Jego misja okazuje się wykraczać poza czas rzeczywisty.

Agent CIA (John David Washington) zwany Protagonistą, pewnego dnia zostaje zwerbowany do tajemniczej organizacji Tenet. Jego głównym zadaniem staje się wytropienie niebezpiecznych ludzi powiązanych z technologią służącą do manipulacji czasem. Nietypowa podróż bohatera przez mroczny świat międzynarodowego szpiegostwa ma pozwolić uratować ludzkość przed zbliżającą się kolejną wojną. Czy Protagonista opanuje sztukę inwersji czasu na czas i zapobiegnie najgorszemu scenariuszowi?


Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się ponad 800 filmów i ponad 300 seriali.
Informacja sponsorowana