Kolejny serialowy spin-off "Johna Wicka" w przygotowaniu. Chad Stahelski nie wyklucza powrotu Keanu Reevesa

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kolejny+serialowy+spin-off+%22Johna+Wicka%22+w+przygotowaniu-152695
Kolejny serialowy spin-off "Johna Wicka" w przygotowaniu. Chad Stahelski nie wyklucza powrotu Keanu Reevesa
źródło: Materiały prasowe
Uniwersum Johna Wicka nie przestaje się rozwijać. Niedawno premierę miał serialowy prequel, "Continental: W świecie Johna Wicka", a na premierę czeka pełnometrażowy spin-off z Aną de Armas w roli głównej, "Ballerina". Tymczasem związany z serią od początku reżyser Chad Stahelski ujawnił, że w przygotowaniu jest już kolejny serial.
 

Chad Stahelski o nowym serialu ze świata Johna WickaGettyImages-1475000033.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


Przysięgam, podobają mi się wszystkie pomysły, nad którymi pracuje nasz zespół scenarzystów. Gdyby ktoś powiedział mi jutro, że muszę nakręcić któryś z nich, powiedziałbym: "Spoko, stary, to świetny sposób, by spędzić rok", zdradził Chad Stahelski w wywiadzie dla portalu "Collider". To same świetne pomysły i mam już własne pomysły na to, jak wprowadziłbym je w życie. Na tym polega urok ciągnięcia tej serii. No i przygotowujemy serial "John Wick".

Nie jest jednak jasne, czy "John Wick" jest faktycznie tytułem serialu, bo z kolejnych słów Stahelskiego wynika, że w produkcji nie zobaczymy postaci granej przez Keanu Reevesa.

Chętnie nakręciłbym kilka odcinków serialu, bo myślę, że miałbym frajdę, próbując rzeczy, jakich nie miałem okazji spróbować w filmach, dodał reżyser. Praca z inna obsadą i inną strukturą historii, bez Johna Wicka, byłaby fajnym wyzwaniem.

Stahelski jednak ubezpiecza się na wypadek ewentualnego powrotu Johna Wicka/Keanu Reevesa: Mimo tego, co powiedziałem, gdyby Keanu zadzwonił do mnie jutro z pomysłem, albo gdybym sam obudził się z ideą "zróbmy to", chętnie wróciłbym do Johna Wicka. Ale musimy mieć dobry powód.

"Continental: W świecie Johna Wicka" - zwiastun
O czym opowiada serial "Continental""Continental" to trzyczęściowa prezentacja brutalnych korzeni legendarnego hotelu dla zabójców z uniwersum Johna Wicka. Nowy Jork, lata 70. XX wieku. Winston Scott werbuje ekipę, by rzucić wyzwanie potężnej grupie, której interesy naruszył napad jego brata na "Continental". W tym krwawym dramacie akcji zderzają się rodzinne uczucia, fatum i żądza zemsty.

W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Colin Woodell, Ayomide Adegun i Mel Gibson.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones