Koniec serialu "Chilling Adventures of Sabrina"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Koniec+serialu+%22Chilling+Adventures+of+Sabrina%22-138440
Koniec serialu "Chilling Adventures of Sabrina"
Platforma Netflix zdecydowała o zakończeniu serialu "Chilling Adventures of Sabrina". Sezon czwarty, który ma się pojawić jeszcze w tym roku, będzie więc ostatnim.

Jest to kolejna smutna wiadomość dla producenta Roberto Aguirre-Sacasy w tym tygodniu. Wcześniej stacja The CW skasowała spin-off "Riverdale" zatytułowany "Katy Keene" po zaledwie jednym sezonie, a ABC odrzuciło pilot serialu "The Brides" (współczesna wersja opowieści o Narzeczonych Draculi).

Inspirowana komiksami wydawnictwa Archie Comics "Chilling Adventures of Sabrina" powstała pierwotnie dla stacji The CW. Netflix przejął projekt i pod koniec 2018 roku platforma zleciła produkcję od razu trzeciej i czwartej części. Historia nastolatki, która jest w połowie śmiertelniczką a w połowie czarownicą, cieszy się sporą estymą.

"Chilling Adventures of Sabrina" to kolejny w ostatnim czasie serial powstający na zlecenie platformy Netflix, który dobiega końca. Wcześniej podobny los spotkał m.in.: "Ozark", "The Kominsky Method" i "Już nie żyjesz".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones