Konkurs: Wygrajcie Miecz Krona

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Konkurs%3A+Wygrajcie+Miecz+Krona-87155
Wspólnie z Kino Świat Sp. z o.o. dystrybutorem napakowanej gwiazdami komedii "Roman Barbarzyńca 3D" zapraszamy do udziału w zabawie, w której do wygrania jest "Miecz Krona" – replika ostrza z krainy fantasy, stworzona przez firmę Kit Rea – najsłynniejszego na świecie producenta uzbrojenia rodem z powieści fantastycznych i najpopularniejszych gier RPG.

Jeśli chcecie wygrać "Miecz Krona" wysyłajcie do nas zdjęcia, na których przebieracie się za bohaterów animacji "Roman Barbarzyńc 3D". Wygra najlepsze z nich! Zdjęcia nadsyłajcie na adres ania@filmweb.pl Konkurs trwa do 1 sierpnia. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

   

Plemię kulturystycznych Barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostaje na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z odsieczą uwięzionym barbarzyńcom. W pełnej przygód i humoru wyprawie herosowi z przypadku towarzyszyć będą Wrzaskier (Czesław Mozil) - bard zdolny do wszystkiego (poza śpiewaniem), Ksenia (Anna Mucha) - dziewica-wojowniczka, która świetnie radzi sobie z każdym orężem oraz wiedziony proroczymi wizjami elf-niedorajda Lameras (Jacek Braciak). Drużyna Śmieszenia stawi czoło grającemu o tron Wszechściemia Zamordorowi (Andrzej Blumenfeld) i jego wiernemu słudze – generałowi Szauronowi. Czeka ich także spotkanie z Wenerys (Tatiana Okupnik) – temperamentną królową Amazonek.

Autorem polskiej wersji językowej "Romana Barbarzyńcy" jest prawdziwy strongman w dziedzinie dubbingu – Jakub Wecsile. Premiera w kinach już w piątek.