Maciej Stuhr w dubbingu "Romana Barbarzyńcy"

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Maciej+Stuhr+w+dubbingu+%22Romana+Barbarzy%C5%84cy%22-86293
20 lipca do kin wejdzie animacja "Roman Barbarzyńca". Film prezentowany będzie w polskiej wersji językowej. Jej gwiazdą będzie Maciej Stuhr.

W komedii "Roman Barbarzyńca" Maciej Stuhr przenosi się do krainy Wszechściemia, którą trzęsie plemię kulturystycznych barbarzyńców. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman, wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostanie na wolności i będzie musiał zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z odsieczą uwięzionym barbarzyńcom. W pełnej przygód i śmiechu wyprawie herosowi z przypadku towarzyszyć będą: Wrzaskier - bard zdolny do wszystkiego (poza śpiewaniem), Ksenia - dziewica-wojowniczka, która świetnie radzi sobie z każdym orężem oraz wiedziony proroczymi wizjami elf-niedorajda Lameras.

Autorem polskiej wersji językowej, nawiązującej z przymrużeniem oka do klasyki kina i literatury fantasy, jest prawdziwy strongman w dziedzinie dubbingu – Jakub Wecsile ("Iniemamocni").
Udostępnij: