Kurt Russell i Goldie Hawn zapowiadają "Kronikę świąteczną 2"

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kurt+Russell+i+Goldie+Hawn+zapowiadaj%C4%85+%22Kronik%C4%99+%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85+2%22-135783
Netflix opublikował pierwsze zdjęcie zapowiadające "Kronikę świąteczną 2". To bożonarodzeniowa pocztówka, na której prezentują się gwiazdy filmu: Kurt Russell i Goldie Hawn.


Pierwsza część opowiadała historię siostry i brata, Kate (Darby Camp) i Teddy'ego (Judah Lewis) Pierce'ów, których plan zarejestrowania Świętego Mikołaja (Kurt Russell) na filmie prowadzi do nieoczekiwanej podróży, o której większość dzieci mogłaby tylko pomarzyć. Po wypatrzeniu Mikołaja dzieci zakradają się do jego sań i powodują wypadek, który zagraża podtrzymaniu świątecznej tradycji. Tej szalonej nocy Kate i Teddy pracują razem z Mikołajem — jakiego jeszcze nie znaliście — i jego lojalnymi elfami, by uratować Boże Narodzenie, zanim będzie za późno.

W kontynuacji Kate - teraz cyniczna nastolatka - będzie musiała ponownie skrzyżować ścieżki z Mikołajem, kiedy tajemniczy psotnik imieniem Belsnickel zagrozi istnieniu świąt.

Reżyseruje Chris Columbus. Film nie ma na razie oficjalnej daty premiery, ale zapewne zadebiutuje na platformie Netflix jakoś przed przyszłymi świętami.