Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/Kurt+Russell+i+Goldie+Hawn+zapowiadaj%C4%85+%22Kronik%C4%99+%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85+2%22-135783

Kurt Russell i Goldie Hawn zapowiadają "Kronikę świąteczną 2"

  • MovieWeb
  • autor: jp
  • Filmy
Netflix opublikował pierwsze zdjęcie zapowiadające "Kronikę świąteczną 2". To bożonarodzeniowa pocztówka, na której prezentują się gwiazdy filmu: Kurt Russell i Goldie Hawn.

ELHanJEUUAUqQ7o.jpg

Pierwsza część opowiadała historię siostry i brata, Kate (Darby Camp) i Teddy'ego (Judah Lewis) Pierce'ów, których plan zarejestrowania Świętego Mikołaja (Kurt Russell) na filmie prowadzi do nieoczekiwanej podróży, o której większość dzieci mogłaby tylko pomarzyć. Po wypatrzeniu Mikołaja dzieci zakradają się do jego sań i powodują wypadek, który zagraża podtrzymaniu świątecznej tradycji. Tej szalonej nocy Kate i Teddy pracują razem z Mikołajem — jakiego jeszcze nie znaliście — i jego lojalnymi elfami, by uratować Boże Narodzenie, zanim będzie za późno.

W kontynuacji Kate - teraz cyniczna nastolatka - będzie musiała ponownie skrzyżować ścieżki z Mikołajem, kiedy tajemniczy psotnik imieniem Belsnickel zagrozi istnieniu świąt.

Reżyseruje Chris Columbus. Film nie ma na razie oficjalnej daty premiery, ale zapewne zadebiutuje na platformie Netflix jakoś przed przyszłymi świętami.

zobacz też: