Laureatka Złotego Globa obok Portman w "Annihilation"?

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Laureatka+Z%C5%82otego+Globa+obok+Portman+w+%22Annihilation%22-114408
Świeżo upieczona laureatka Złotego Globa, Gina Rodriguez ("Jane the Virgin") dołączy najprawdopodobniej do obsady filmu "Annihilation". Reżyseruje Alex Garland ("Ex Machina"), a przed kamerą Natalie Portman.

GettyImages-491722346.jpg Getty Images © Mike Coppola


Kontrakt nie został jeszcze podpisany, ale podobno strony już się dogadały co do warunków. Nie wiadomo na razie, w kogo wcieli się Rodriguez.

"Annihilation" będzie ekranizacją powieści Jeffa VanderMeera wydanej w Polsce pod tytułem "Unicestwienie". Jest to pierwszy tom trylogii "Southern Reach". Bohaterką jest biolożka, próbująca odkryć zagadkę tajemniczego zniknięcia jej męża. W tym celu zgadza się wziąć udział w tajnej misji organizowanej przez agencję kryjącą się pod nazwą Souther Reach. Będzie to 12 misja do Strefy X, regionu odciętego od świata i ogłoszonego terenem skażonym biologicznie. Poprzednie 11 misji zakończyło się fiaskiem. Grupa szybko odkrywa bogactwo form życia, które wykraczają poza prawa biologii i ewolucji znane na Ziemi...

Filmowa wersja "Unicestwienia" powstaje dla Paramout Pictures. Garland będzie nie tylko reżyserem, lecz również scenarzystą całości.
Udostępnij: