Leslie Bibb jako Szatan w nowym serialu komediowym Netfliksa

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Leslie+Bibb+jako+Szatan+w+nowym+serialu+komediowym+Netliksa-141665
Leslie Bibb jako Szatan w nowym serialu komediowym Netfliksa
źródło: Getty Images
autor: Jason LaVeris
Leslie Bibb i Kevin Dunn wcielą się w przeciwników Bena Falcone'a i Melissy McCarthy w serialu komediowym "God's Favorite Idiot". Produkcja realizowana jest dla Netfliksa. 

Głównym bohaterem będzie Clark Thompson (w tej roli Falcone), pracownik średniego szczebla firmy oferującej wsparcie techniczne. Zakochuje się on w swojej koleżance Amily Luck (McCarthy) i... wbrew swojej woli staje się posłańcem Boga. Będzie miał do czynienia z jazdą na rolkach, a także mniej przyziemnymi zjawiskami, jak jezioro ognia i zbliżająca się Apokalipsa. 

Bibb wcieli się w Szatana. Jej celem będzie zachwianie kosmiczną równowagą między Niebem a Piekłem. Jedynymi osobami zdolnymi do powstrzymania jej będą Clark i jego przyjaciele. Dunn zagra Gene'a, ojca głównego bohatera, który po rozwodzie poświęca się dwóm rzeczom: wychowaniu ukochanej latorośli i udzielaniu chłopakowi niechcianych rad w saunie. Kiedy życie Clarka przybiera nieoczekiwany obrót, Gene pogrąża się w chaosie, a jego życie znajduje się w niebezpieczeństwie. 

Zdjęcia rozpoczęły się niedawno w Australii po obowiązkowej dwutygodniowej kwarantannie. Zarówno Bibb, jak i Dunn, mieli okazję pracować już z Falcone'em i McCarthy. Spotkali się na planie serialu komediowego "Nobodies". Dunn pojawi się u boku McCarthy w komedii "Thunder Force", której premiera zapowiedziana jest na 9 kwietnia. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones