Melissa McCarthy dopisuje historię "Druhen". Sequel powstanie?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Melissa+McCarthy+dopisuje+histori%C4%99+%22Druhen%22.+Czy+sequel+powstanie+%E2%80%93+Filmweb-150554
Melissa McCarthy dopisuje historię "Druhen". Sequel powstanie?
Melissa McCarthy zrobiła prezent wszystkim fanom "Druhen". Gwiazda wcielająca się w niezapomnianą Megan w komedii Paula Feiga z 2011 roku wysnuła hipotetyczny scenariusz jej miłosnej historii z nieagentem (a może jednak agentem?) granym przez jej męża Bena Falcone'a. Opowiedziany przez nią obrazek jest tak kolorowy i ujmujący, że nietrudno zarazić nim miłośników filmu. A to już pierwszy krok do kolejnych ruchów. Co według McCarthy słuchać u bohaterów?

Melissa McCarthy w "Druhnach"


Melissa McCarthy wspomina "Druhny" i snuje hipotetyczne scenariusze


Zrobiłabym sequel "Druhen" od razu, jeszcze tego popołudnia – powiedziała McCarthy. Te kobiety to była najbardziej magiczna rzecz na świecie. Prawie wszystkie byłyśmy już tedy dobrymi przyjaciółkami. To był magiczny czas. 

Jakie są więc realne szanse na kontynuację komedii według gwiazdy?

Nawet gdybyśmy miały po 90 lat i Kristen (Wiig – przyp. red.) i Annie (Mumolo – przyp. red.) powiedziałyby: Czy powinnyśmy to powtórzyć? Odpowiedziałabym: Tak, pewnie, róbmy to. 

Na zachętę McCarthy opowiedziała, co jej zdaniem słychać właśnie u bohaterki, którą grała, i jej ukochanego, w którego wcielił się jej mąż Ben Falcone:

Prowadzą jej firmę transportową. Oczywiście są prywatnymi detektywami, żeby odkrywać to, co już wszyscy wiedzą. I noszą dżinsowe kurtki z podobiznami tego drugiego. Myślę, że są bardzo szczęśliwi. I ratują psy, tak bym powiedziała. 

Melissa McCarthy i Ben Falcone w "Druhnach"


A co jej zdaniem było najlepsze w "Druhnach"? McCarthy przypomniała między innymi pamiętną scenę podczas przymierzania sukni ślubnej i sukienek dla druhen.

To się skończyło tak śmiesznie. I Kristen pokazująca 72 słodkie orzeszki w buzi. Było takie ujęcie, kiedy musiała pokazać, że ma ich 40 naraz. Myśleliśmy, że się udławi. To było też bardzo nieprofesjonalne. Bo wszyscy za kamerą przez cały czas pękali ze śmiechu. Nikt z nas nie zachowywał się właściwie. Tak, to i psy. Kochałam te wszystkie psy. 

Pamiętacie?

"Druhny" – o czym są?


Komedia Paula Feiga wyprodukowana przez Judda Apatowa opowiada o trzydziestokilkuletniej Annie (Kristen Wiig), która przeżywa nie najlepszy okres w swoim życiu, a jej sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, kiedy zostaje honorową druhną swojej najlepszej przyjaciółki – Lillian (Maya Rudolph). Nie pozwoli jednak, aby to zadanie ją przerosło mimo, iż jej świat wywraca się właśnie do góry nogami. Koordynuje działania komicznego zespół druhen, z którymi wyrusza w szaloną podróż na wieczór panieński. 

"Druhny" –  zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones