"Unfrosted: The Pop-Tart Story": McCarthy, Grant i Schumer w komedii Jerry'ego Seinfelda

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/McCarthy%2C+Grant%2C+Schumer+i+wielu+innych+w+komedii+Jerry%27ego+Seinfelda-146835
"Unfrosted: The Pop-Tart Story": McCarthy, Grant i Schumer w komedii Jerry'ego Seinfelda
źródło: Getty Images
autor: Emma McIntyre
Jerry Seinfeld, aktor, komik i gwiazda legendarnego serialu "Kroniki Seinfelda", zgromadził w swoim reżyserskim fabularnym debiucie imponującą obsadę! W komedii, której jest także współautorem jako scenarzysta, zagrają m.in.: Melissa McCarthy, Jim Gaffigan, Amy Schumer, Hugh Grant, James Marsden i wielu, wielu innych. Na ekranie zobaczymy także samego Seinfelda. Film nosi tytuł "Unfrosted: The Pop-Tart Story" i powstaje dla platformy Netflix.   

Komedia "Unfrosted: The Pop-Tart Story" – co o niej wiemy?Na to, że projekt trafił ostatecznie do platformy Netflix, choć starały się o niego także konkurencyjne studia, miał niewątpliwie wpływ sam Jerry Seinfeld. Gwiazdor zawarł bowiem z Netfliksem umowę w 2017 roku, na mocy której powstały m.in. takie programy, jak talk-show "Comedians in Cars Getting Coffee" – Jerry Seinfeld wozi w nim największe hollywoodzkie gwiazdy i przy okazji rozmawia na ciekawe tematy – czy stad-up "Jerry Before Seinfeld" o powrocie komika do nowojorskiego klubu komediowego, w którym zaczynał karierę. Platforma zakupiła także prawa do 5-letniej dystrybucji "Kronik Seinfelda". 

"Unfrosted: The Pop-Tart Story" określane jest jako opowieść o ambicji, zdradzie, cukrze i groźnych mleczarzach. Akcja rozgrywa się w 1963 roku w Michigan, a bohaterami są zaciekli rywale zbożowi – amerykańskie firmy Kellogg's i Post walczące o stworzenie ciasta, które odmieni oblicze śniadania. 

Na razie nie wiemy, kogo zagra Seinfeld oraz pozostali członkowie obsady. 

Poniżej przypominamy zwiastun "Kronik Seinfelda", które można oglądać na Netfliksie. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones