Martin Freeman zostanie w uniwersum Marvela na dłużej

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Martin+Freeman+zostanie+w+uniwersum+Marvela+na+d%C5%82u%C5%BCej-114754
O tym, że Martin Freeman, dołączył do obsady "Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów", wiemy już od maja. Mimo upływu kilku miesięcy wciąż nie ogłoszono, kogo w filmie zagra. Twórcy zdradzili jednak, że jego postać będzie się pojawiała w kolejnych filmach. Na razie krążą niepotwierdzone plotki, że bohater Martina nie będzie ani jednoznacznie dobry, ani zły. 


Przypomnijmy, o czym nowy "Kapitan Ameryka" ma opowiedzieć: Po wydarzeniach związanych z rebelią Ultrona wprowadzona zostaje ustawa o konieczności rejestracji superbohaterów i ujawnieniu ich tożsamości. Kapitan Ameryka staje na czele obozu przeciwników rejestracji, uważając, że narusza ona jego wolność. Doprowadza to do konfliktu ze zwolennikami nowego prawa, których reprezentuje Tony Stark. 

A dla tych, którzy po długiej przerwie w newsach na ten temat zdążyli już zapomnieć: kilka miesięcy temu ogłoszono, że w "Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów" pojawi się też nowy, młody Spider-Man w postaci Toma Hollanda. I ten fakt jest wciąż podtrzymywany.

Kogo jeszcze zobaczymy w "Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów", okaże się w maju przyszłego roku, kiedy film wejdzie do kin.
Udostępnij: