Mistrz taekwondo skopie zombiaki w "Resident Evil: The Final Chapter"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mistrz+taekwondo+skopie+zombiaki+w+%22Resident+Evil%3A+The+Final+Chapter%22-114060
Koreański mistrz taekwondo i gwiazdor filmowy Lee Joon-gi dołączył do obsady  "Resident Evil: The Final Chapter". Z tej okazji Milla Jovovich opublikowała na Instagramie zdjęcie z aktorem. Wcieli się on w postać dowódcy sił zbrojnych Umbrelli. 


W głównych rolach, oprócz weteranki serii Jovovich, wystąpią: Iain Glen, Shawn Roberts, Ruby Rose, Eoin Macken, William Levy, Fraser James i Rola - japońska celebrytka. 

Akcja "The Final Chapter" rozpocznie się w momencie zakończenia "Resident Evil: Retrybucji". Po tym, jak Alice została zdradzona przez Alberta Weskera, ludzkości grozi całkowite wyginięcie. Jako jedyna ocalała z akcji, która w założeniu miała być ostatecznym starciem z nieumarłymi, Alice musi wrócić tam, gdzie wszystko się zaczęło - do Racoon City. W mieście tym Umbrella zbiera siły do miażdżącego ataku na garstkę ocalałych z apokalipsy zombie. Na tym nie koniec zmartwień głównej bohaterki - Alice traci dodatkowo swoje nadludzkie siły, a zombie łączą się z nieznanymi dotąd mutantami.