Mistrzowie Kina Mastercard: Peter Jackson na I Wojnie Światowej

  • Informacja nadesłana
Peter Jackson powraca ze Śródziemia, by zabrać nas na fronty I Wojny Światowej w swoim przejmującym, fenomenalnym technicznie dokumencie "I młodzi pozostaną". To najnowsza propozycja w cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" . Zapraszają Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz: 

3 21


Bilety na filmy z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" wciąż można nabyć w kasach kin oraz na stronie Multikina (cena biletu będzie zgodna z cennikiem obowiązującym w danym mieście).

Ambitne, festiwalowe kino, ważne i nagradzane filmy, które skłaniają do dyskusji – w Multikinie trwa cykl "Mistrzowie Kina Mastercard", który zadowoli najbardziej wymagających kinomanów. Każda projekcja w ramach projektu poprzedzona jest premierowym odcinkiem autorskiego programu Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza wyświetlanym na wielkim ekranie.

https___blogs-images.forbes.com_dbloom_files_2018_12_They-Shall-Not-Grow-Old-side-by-side-at-table-1200x891.jpgProjekt "Mistrzowie Kina Mastercard" realizowany jest aż w 16 kinach sieci Multikino: w Warszawie (w kinach na Targówku i Ursynowie), Poznaniu (w Multikinie Malta), Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie, Olsztynie, Pruszkowie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy i Kielcach.

Nowe odcinki można zobaczyć w każdy poniedziałek o godz. 19:30 na ekranach kin sieci Multikino. Po projekcjach na dużym ekranie odcinki programu można zobaczyć także na portalu Filmweb.pl. 

Zapraszamy Was również do odwiedzenia Filmowej Strefy Mastercard
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię