Mistrzowie Kina Mastercard: Torbicka i Walkiewicz o "Diego"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Mistrzowie+Kina+Mastercard%3A+Torbicka+i+Walkiewicz+o+%22Diego%22-133843
Ayrton Senna, Amy Winehouse, a teraz boski Diego Maradona. Największy piłkarz w historii stał się bohaterem najnowszego filmu wybitnego dokumentalisty Asifa Kapadii. W cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz rozmawiają o jego fenomenalnym "Diego"


Bilety na filmy z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" wciąż można nabyć w kasach kin oraz na stronie Multikina (cena biletu będzie zgodna z cennikiem obowiązującym w danym mieście). 

Ambitne, festiwalowe kino, ważne i nagradzane filmy, które skłaniają do dyskusji – w Multikinie trwa cykl "Mistrzowie Kina Mastercard", który zadowoli najbardziej wymagających kinomanów. Każda projekcja w ramach projektu poprzedzona jest premierowym odcinkiem autorskiego programu Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza wyświetlanym na wielkim ekranie. 


Projekt "Mistrzowie Kina Mastercard" realizowany jest aż w 16 kinach sieci Multikino: w Warszawie (w kinach na Targówku i Ursynowie), Poznaniu (w Multikinie Malta), Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie, Olsztynie, Pruszkowie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy i Kielcach.

Nowe odcinki można zobaczyć w każdy poniedziałek o godz. 19:30 na ekranach kin sieci Multikino. Po projekcjach na dużym ekranie odcinki programu można zobaczyć także na portalu Filmweb.pl. 


Kolejnym filmem, o którym porozmawiają Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz, będzie nagrodzony trzema Oscarami (w tym za najlepszy film!) "Green Book". Jeśli przegapiliście go na wielkim ekranie, nie będzie lepszej szansy na nadrobienie zaległości. Jeśli już go widzieliście, wiecie doskonale, że można oglądać go w nieskończoność.  

Zapraszamy Was również do odwiedzenia Filmowej Strefy Mastercard

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones