NAGRODY FILMWEBU 2018: "Najzabawniejsza scena" i "Że co!?"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/NAGRODY+FILMWEBU+2018%3A+%22Najzabawniejsza+scena%22+i+%22%C5%BBe+co+%22-129931
Trwa tegoroczna edycja Nagród Filmwebu. To od Waszych głosów zależy, kto zwycięży. Dziś Łukasz Muszyński i Michał Walkiewicz przybliżają nominowanych w kategoriach "Scena, na której pękaliśmy ze śmiechu" i "Że co!?". Na swoich faworytów w tych i innych kategoriach możecie oddawać głosy TUTAJ.


Jak co roku staraliśmy się, aby każdy znalazł wśród nominowanych swoich faworytów. Dlatego w Nagrodach Filmwebu sztuka wysoka idzie pod rękę ze sztuką popularną, a świat kina sąsiaduje ze światem telewizji i gier. Poważne kategorie takie jak "Najlepszy film" i "Najlepszy serial" sąsiadują z nominacjami o znacznie lżejszym charakterze. W kategorii "Że co?!" nominowaliśmy tytuły, które z różnych powodów sprawiły, że po seansie musieliśmy szukać szczęk pod fotelem. Z kolei "Najlepszy najgorszy film" to taki, w którym zło łatwo jest pomylić z dobrem. Możecie również głosować m.in. na najlepszy czarny charakter i najbardziej widowiskową rozróbę. Czekamy na Wasze głosy TUTAJ.

Przypominamy, że w tegorocznej edycji Nagród Filmwebu braliśmy pod uwagę wyłącznie filmy kinowe, seriale oraz gry, które miały polską premierę pomiędzy 1 lipca 2017 a 30 czerwca 2018 roku. W przypadku zwiastunów decydowała data ich publikacji (od 1.07.2017 do 30.06.2018).

Poniżej znajdziecie wideo, w którym Łukasz Muszyński i Michał Walkiewicz zapraszają Was do udziału w plebiscycie.


Czekamy na Wasze głosy i komentarze. Link do głosowania znajdziecie TUTAJ. Laureatów jak co roku poznamy imprezie Filmweb Offline.

Do dzieła i niech wygrają najlepsi!