FILMWEB OFFLINE 2018: Ruszyły zapisy, "Climax" pierwszym filmem!

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/FILMWEB+OFFLINE+2018%3A+Ruszy%C5%82y+zapisy%2C+%22Climax%22+pierwszym+filmem-129417
Rezerwujcie pociągi, urlopy i dobre samopoczucie! W dniach 28 i 29 września w Warszawie odbędzie się Filmweb Offline, czyli spotkanie w realu użytkowników naszego portalu. Aby wziąć udział w imprezie, należy zarejestrować się TUTAJ.Jak co roku gwarantujemy Wam wyśmienite filmy oraz niepowtarzalną okazję, by poznać ludzi, z którymi łączy Was miłość do kina. Wszystkie tegoroczne seanse będą miały miejsce w warszawskiej Kinotece. Będziecie mieli wyjątkową okazję, by obejrzeć przedpremierowo wybrane specjalnie dla Was filmy. Pierwszy seans odbędzie się w piątek wieczorem, 28 września, dwa kolejne - w sobotę w godzinach popołudniowych i wieczornych. Po filmach, również w sobotę 29 września, tradycyjnie zapraszamy na zimne piwo i zabawę do białego rana.

Miło nam poinformować, iż jednym z zaprezentowanych przez nas filmów będzie nowa produkcja kontrowersyjnego reżysera Gaspara Noe ("Nieodwracalne", "Love") - "CLIMAX". Film wygrał prestiżową canneńską sekcję Director's Fortnight i był hitem tegorocznego festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Oto co pisała o nim na łamach Filmwebu Adriana Prodeus:

Pod tytułem "Climax", który reżyser do końca trzymał w tajemnicy nawet przed producentami, aby nikomu nie zrobić nadziei na filmowy orgazm, kryje się jego najlżejszy i najbardziej zaimprowizowany film (...) Bez dialogów, z jedną zafiksowaną choreografią Sofii Boutelli (tancerki hip-hopowej, występującej m.in. w "Star Trek: W nieznane" czy "Atomic Blonde"), grającej tu główną rolę Selvy, wyzyskał do cna energię płynącą z działań grupy utalentowanych performerów, odważnie poczynających sobie ze swoimi młodymi i elastycznymi ciałami. Erotyczna energia wręcz rozsadza ich występy i tym razem Noé wcale nie potrzebuje scen rozbieranych, żeby wzmagać pożądanie.Całą recenzję znajdziecie TUTAJ. Tradycyjnie w trakcie naszej imprezy zostaną ogłoszeni laureaci Nagród Filmwebu. Aby zagłosować na swoich faworytów, wystarczy kliknąć TUTAJ.


Podczas Filmweb Offline poznamy również laureatów tegorocznego konkursu krytycznofilmowego "Powiększenie". Na Wasze prace czekamy do 22 sierpnia. Więcej na ten temat dowiecie się TUTAJ.

Kolejne szczegóły Filmweb Offline 2018 już wkrótce. Zapraszamy!