Netflix zamawia 3. sezon serialu "Sex Education"

The Hollywood Reporter, youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+zamawia+3.+sezon+serialu+%22Sex+Education%22-136459
Zaledwie trzy tygodnie po debiucie drugiego sezonu serialu "Sex Education" platforma Netflix ogłasza, że powstanie ciąg dalszy. Informacja została ogłoszona w formie klipu wideo, który możecie obejrzeć poniżej:


Bohaterem serialu "Sex Education" jest nieśmiały licealista, Otis Milburn, którego matka, Jane, jest seksuolożką. W sezonie 1. Otis wraz z koleżanką, Maeve Wiley, zakładają w szkole poradnię seksuologiczną, aby zrobić dobry użytek z wiedzy teoretycznej Otisa. W drugim sezonie serialu późno dojrzewający Otis musi nauczyć się kontrolować swoje nowo odkryte potrzeby seksualne, aby zbudować związek ze swoją dziewczyną, Olą. Jednocześnie czeka go praca nad nadszarpniętą relacją z Maeve. Tymczasem wśród uczniów ich szkoły rozprzestrzenia się chlamydioza, co podkreśla potrzebę edukacji seksualnej wśród młodzieży. W mieście i w szkole pojawiają się także nowe osoby, które zmienią nieco panujące dotychczas porządki.

Oczywiście Netflix na razie nie informuje o tym, kiedy trzeci sezon "Sex Education" będzie miał swoją premierę. Możemy się jej jednak spodziewać w przyszłym roku.
Udostępnij: