Nicolas Cage i Werner Herzog znów kręcą film!

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nicolas+Cage+i+Werner+Herzog.+Wielki+powr%C3%B3t.+Tw%C3%B3rcy+%22Z%C5%82ego+porucznika%22+szykuj%C4%85+nowy+film-154640
Nicolas Cage i Werner Herzog znów kręcą film!
źródło: Getty Images
autor: Araya Doheny
Mamy dobrą wiadomość dla fanów filmu "Zły porucznik" z 2009 roku. Jeśli podobała się Wam współpraca Nicolasa Cage'a z Wernerem Herzogiem, to będziecie zachwyceni tą informacją. Panowie kręcą nowy film!

Prawdziwa historia porywacza. Co wiemy o filmie "Dead Man's Wire"?Projekt nosi tytuł "Dead Man's Wire". Jego fabuła inspirowana jest wydarzeniami z 1977 roku.

8 lutego 1977 roku Tony Kiritsis, mieszkaniec Indianapolis w stanie Indiana, wtargnął do biura Richarda O. Halla. Kiritsis wziął u Halla kredyt hipoteczny. Ponieważ miał problemy z jego spłatą, poprosił o dodatkowy czas. Hall odmówił. Ponieważ wartość nieruchomości, którą Kiritsis kupił, wzrosła, ten był przekonany, że Hall chce ją przejąć.

Gunheld Broker

Kiritsis wtargnął więc do jego biura i przystawił mu do głowy strzelbę z przyciętą lufą. Spust połączył kablem z czujnikiem doczepionym do swojej szyi monitorującym jego funkcje życiowe. Gdyby zmarł, czujnik uruchomiłby się, co doprowadziłoby do wystrzału broni.

Kiritsis domagał się podpisania przez Halla dokumentu, w którym zobowiązywał się, że zapłaci 5 milionów dolarów, publicznie go przeprosi za to, że chciał mu skraść nieruchomość, a także nie złoży pozwu w związku z porwaniem.

Hall był zakładnikiem przez 63 godziny. W tym czasie Kiritsis wykonał wiele telefonów do lokalnej rozgłośni radiowej.

Cage zagra Kiritsisa. Herzog będzie rzecz jasna reżyserem. Scenariusz napisał Austin Kolodney.

Zwiastun filmu "Zły porucznik"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones