Nicole Kidman wraca do HBO. Stawi czoła podejrzanej niani

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nicole+Kidman+i+Maya+Erskine+w+serilau+HBO+%22The+Perfect+Nanny%22.+To+ekranizacja+powie%C5%9Bci+%22Ko%C5%82ysanka%22-149350
Nicole Kidman wraca do HBO. Stawi czoła podejrzanej niani
źródło: Getty Images
autor: Emma McIntyre
Nicole Kidman wraca do HBO. Gwiazda "Wielkich kłamstewek" zagra w thrillerze "The Perfect Nanny". U jej boku wystąpi Maya Erskine ("PEN15"), która jest również scenarzystką serialu. O projekt walczył szereg studiów i platform, HBO przelicytowało jednak konkurencję.

O czym opowie "The Perfect Nanny"?GettyImages-1203446306.jpg Getty Images © Charley Gallay


"The Perfect Nanny" będzie ekranizacją francuskiej powieści, której autorką jest Leïla Slimani. W Polsce książkę wydano pod tytułem "Kołysanka". W 2016 zdobyła ona prestiżową Nagrodę Goncourtów i stała się międzynarodowym bestsellerem. W 2019 na jej podstawie powstał francuski thriller "Kołysanka". 

Opowiada ona o pozornie idealnej niani, która zostaje zatrudniona przez parę z dwójką dzieci. Z czasem niania zaczyna jednak ujawniać mroczne strony swojej osobowości...

Za produkcję odpowiedzą HBO i Legendary Entertainment. Producentkami wykonawczymi projektu będą Kidman i Erskine.

Nicole Kidman i Maya ErskineDla Nicole Kidman będzie to trzeci serial dla HBO. Poprzednie produkcje aktorki zrealizowane we współpracy ze stacją to "Wielkie kłamstewka" z Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Laurą Dern i Zoë Kravitz oraz "Od nowa" z Hugh Grantem.

Maya Erskine jest gwiazdą i scenarzystką serialu komediowego "PEN15", w którym wystąpiła u boku Anny Konkle. Ponadto w jej filmografii są "Gorzkie wino", "Sparowani" i "Obi-Wan Kenobi".

Serial Killers: "Wielkie kłamstewka"Zobaczcie odcinek programu "Serial Killers", w którym omawiamy drugi sezon "Wielkich kłamstewek":

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej oscarowej ANKIECIE, w której możecie głosować na swoich faworytów. TUTAJ znajdziecie nominacje do 95. nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones